Galerie

10 pomysłów na przytulny salon. Najnowsze aranżacje 2020

Miejsca w którym spędzamy wiele czasu powinny być wygodne i przytulne. Ważne abyśmy się w nich dobrze czuli i miło spędzali czas. Sukces udanej aranżacji tkwi w szczegółach. Urządzając salon zwracaj uwagę na kolory, kształty, czy faktury materiałów i tkanin. Zobacz nowoczesne aranżacje 2020 przytulnego salonu, w którym detal ma znaczenie. 

Jak urządzić mały salon? 12 projektów na salon ze stołem i wypoczynkiem

Urządzanie małych wnętrz nie należy do prostych czynności. Tutaj wszytko musi znaleźć się na swoim miejscu i liczy się każdy szczegół. Czasem warto zrezygnować ze zbędnych akcesoriów i trzymać się zasady mniej znaczy więcej. Nie wiesz jeszcze jak urządzić mały salon ze stołem i wypoczynkiem? Te 12 przykładowych projektów powinny Cię zainspirować.

Nasz TOP w dekorowaniu salonu. Najmodniejsze propozycje!

Salon to jedno z najważniejszych miejsc w domu. To miejsce wspólne dla wszystkich domowników, a także dla zaproszonych gości. Ważne więc, aby każdy się w nim dobrze czuł. Poznaj zestawienie najnowszych trendów 2020 w aranżowaniu salonu i zainspiruj się!

Malujemy salon: Jakie kolory wybrać? Podpowiadamy!

Salon, jako jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym mieszkaniu powinno być urządzone bardzo starannie. Dobór odpowiedniego koloru ścian to sprawa niezwykle ważna. Nam najbardziej spodobaly się szarości, błękit i mięta. Zainspiruj się!

[GALERIA ZDJĘĆ]: 12 pomysłów na nowoczesny salon

Salon, jako jedno z najbardziej użytkowanych miejsc w całym domu i powinien być urządzony z głową. Jakie elementy wybrać i jak je połączyć z resztą wyposażenia? Oto propozycje, które z pewnością pomogą podjąć Ci aranżacyjne decyzje.

Dodatki do salonu, które ocieplą klimat każdego domu

Wyposażyłaś wnętrze w meble, kanapy i inne niezbędne akcesoria, ale nadal brak mu charakteru? Zapewnie brakuje odpowiednich dodatków i dekoracji do salonu, które nadadzą mu indywidualnych cech. Dzięki tym podpowiedziom i Twojemu poczuciu gustu, w szybkim tempie ocieplisz klimat domu.

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja