Salon

Brak pomysłu na aranżację salonu? Zajrzyj i zaczerpnij inspiracji

Planujesz remont, chcesz zmian, albo Twoje mieszkanie ma póki, co puste ściany? Jeśli tak, to dobrze trafiłaś. Zobacz jak zaaranżować przestrzeń, aby wyglądała stylowo, a Ty czuła się jak u siebie. Podpowiadamy, genialne pomysły na urządzenie salonu, którą oczarujesz gości.

Przegląd wnętrz: Jak urządzić salon w stylu nowoczesnym?

Salon, jako jedno z najczęściej użytkowanych miejsc w mieszkaniu powinno być urządzone z głową. Wybierając styl nowoczesny, z pewnością stworzymy przestrzeń idealną dla wszystkich domowników. Oto nasze propozycje na aranżację salonu w nowoczesnym stylu. Zainspiruj się!

Nasz TOP w dekorowaniu salonu. Najmodniejsze propozycje!

Salon to jedno z najważniejszych miejsc w domu. To miejsce wspólne dla wszystkich domowników, a także dla zaproszonych gości. Ważne więc, aby każdy się w nim dobrze czuł. Poznaj zestawienie najnowszych trendów 2020 w aranżowaniu salonu i zainspiruj się!

Katalog wnętrz: 10 pomysłów na aranżację salonu w bieli

W każdym mieszkaniu salon to jedno z najważniejszych pomieszczeń dla mieszkańców. To tutaj odbywają się rodzinne kolacje, spotkania, rozmowy. W jakim stylu i odcieniach urządzić salon, aby cieszył nas swoim wygładem przez wiele lat, a jednocześnie  był wygodny i przytulny? Oto propozycje na aranżacje białego salonu. Zajrzyj i zaczerpnij inspiracji.

Zanim urządzisz salon w bieli, zobacz przygotowane przez nas aranżacje!

Salon, jako jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym mieszkaniu powinno być dopracowane pod każdym względem. Zanim zdecydujesz się na wybór ostatecznej kolorystyki, pomyśl o bieli. Poznaj nasze aranżacje salonu w odcieniach bieli.

Beżowe odcienie w pokoju: będziesz zachwycona!

Odpowiednie zagospodarowanie pokoi to niełatwe zadanie. Jeśli kochamy jasne pomieszczenia, warto połączyć je z czymś w podobnej kolorystyce. Oto nasze propozycje na pokoje w kolorach beżu. Musisz to zobaczyć!

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja