Architektura

13 pięknych projektów małych domów

Od zawsze marzyłaś o małym domku na obrzeżasz miasta? Oto 13 pięknych projektów, które są niewielkie, ale stylowe i bardzo funkcjonalne. 

Przegląd modnych projektów domów na 2018

Marzysz o wymarzonych czterech kątach dla Twojej rodziny? Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na konkretyny model, zobacz przegląd modnych projektów domów na 2018. Wybierz model, który pasuje do Twojej rodziny.

Jaki dom wybudować? Zobacz 10 inspiracji

Planujesz budowę domu jednorodzinnego? Zastanawiasz się jaki projekt wybrać? Zobacz 10 inspiracji, z których z pewnością wybierzesz swoich ulubieńców.

8 modnych brył domów - one są na topie!

Sprawdź jakie projekty są na topie i ciesz się domem swoich marzeń. 

Trendy: Projekty domów z drewnianą elewacją. Robią wrażenie!

Zawsze Twoim marzeniem był drewniany domek? A może po prostu lubisz drewno i chciałabyś, aby był częścią elewacji. Jest to możliwe, nawet jeśli Twój dom jest w całości murowany. Zobacz świetne propozycje zarówno domów drewnianych, jak i domów z drewnianą elewacją. To są najnowsze trendy, które zaskoczą nie Tylko Ciebie.

Modne domy jednorodzinne z poddaszem. O takim marzysz?

Poddasze to świetna opcja, jeśli planujecie w przyszłości powiększenie rodziny, albo często bywają u Was goście. Oprócz funkcjonalnego parteru zawsze znajdą się wygodne dodatkowe miejsca do spania. Pokazujemy najnowsze trendy architektoniczne. Poniżej znajdziecie modne domy jednorodzinne z poddaszem. O takim marzysz?

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl