Dekoracje

10 pomysłów na piękna dla oka dekoracje do salonu

Dekoracje we wnętrzach odgrywają bardzo ważna rolę. Z ich pomocą możemy zupełnie zmienić oblicze pomieszczenia, nadając mu wyrazistego charakteru. Na co się zdecydować? Podpowiadamy! Oto nasze propozycje na nowoczesne dekoracje do salonu.

Boskie aranżacje wnętrz, które Cię zachwycą - top 10

Znudził Ci się dotychczasowy wystrój Twojego mieszkania? Szukasz pomysłów na jego odświeżenie? Bardzo dobrze trafiłaś! Poznaj boskie aranżacje idealne do Twojego wnętrza. Znajdź w galerii inspiracje dla Ciebie.

11 niesamowitych wnętrz udekorowanymi lampionami

Dawniej stosowane do oświetlania wnętrz na codzień, obecnie służą głównie do dekoracji. Nie sposób jednak przejść koło nich obojętnie. Poznaj najnowsze trendy w dekorowaniu zarówno wnętrz, jak i wejść, za pomocą lampionów. Tworzą spektakularny efekt!

14 pomysłów na idealne miejsce do pracy w Twoim domu

Jeśli pracujesz w domu, to pamiętaj, że bardzo ważne jest abyś przygotowała sobie do tego odpowiednie miejsce. Najlepiej w odosobnieniu, abyś nie posiadał zbyt wielu czynników rozpraszających. Podpowiadamy, jak to zrobić, aby była efektywna. Poznaj najlepsze pomysły na miejsce do pracy!

Dodatki we wnętrzu w kolorze niebieskim. To będzie trendy!

Dzięki dodatkom w kolorze niebieskim, Twoje wnętrze nabierze nowego charakteru. Kolor ten nawiązuje do nieba i wody. Jeśli połączysz go z bielą, możesz uzyskać efekt przejrzystości i świeżości. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych niebieskich dodatków do domu. Sprawdź koniecznie!

10 sprytnych sposobów na oświetlenie domu i mieszkania [PRZEGLĄD POMYSŁÓW]

Sprytne sposoby na oświetlenie domu i mieszkania! Na pewno Ci się spodobają! 

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja