Galerie

Kuchnia cała na biało? Zobacz najmodniejsze aranżacje

Jasne meble kuchenne są ponadczasowe i warto się nad nimi zastanowić. Mogą zmieniać się aranżacje, dodatki i style, jednak biel jest klasyką, która nie wychodzi z mody. Zobacz przeróżne wnętrza i zaprojektuj białą kuchnię swoich marzeń.

Top 10 projektów nowoczesnych kuchni z wyspą

Kuchnia z wyspą staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem aranżacyjnym w domu. Może pełnić funkcję stołu, miejsca do przygotowywania posiłków lub barku. Odpowiednio zaplanowana może wyglądać bardzo efektownie i być świetnym połączeniem kuchni z salonem. Poszukujesz inspiracji? Zobacz top 10 projektów nowoczesnych kuchni z wyspą.

Jak zaaranżować kuchnię z wyspą? [Galeria inspiracji]

Kuchnia w której dodatkowo zamontowana jest tzw. wyspa stanowi ważny punkt w domu. Nie tylko jest bardzo funkcjonalna, ale stanowi element, który jednocześnie dzieli i łączy kuchnię z salonem. To główne centrum dowodzenia mamy i punkt przy którym toczy się codzienne życie rodzinne.

Nowoczesna biała kuchnia - 12 różnych pomysłów na aranżację

To idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy lubią częste zmiany i nie są do końca zdecydowani do jednej aranżacji. Białe meble w kuchni pasują niemal do każdego stylu i świetnie komponują się z przeróżnymi materiałami. Przedstawiamy zestawienie obłędnych pomysłów na nowoczesną białą kuchnię. Galeria stylowych wnętrz dla Ciebie!

Jak umeblować małą kuchnię? Najciekawsze projekty i aranżacje!

Masz małą kuchnię i nie wiesz jak ją umeblować? Nie martw się, z dobrym pomysłem i projektem, nawet  na niewielkiej przestrzeni możesz urządzić funkcjonalne i stylowe wnętrze. Tu liczy sie każdy detal!. Poznaj najciekawsze projekty i aranżacje na małą kuchnię.

12 rozwiązań do kuchni z drewnem, które sprawią, że będzie stylowa i przytulna

Jasne kuchnie przypominają Ci laboratorium i nigdy nie wydawały Ci się zbyt przytulne? Otóż możesz się zdziwić. Pokazujemy przykłady pięknych wnętrz, które łączą nowoczesność z tradycją. Zobacz jak za sprawą odpowiednich materiałów i dodatków wprowadzić ciepły klimat do jasnego wnętrza. Oto 12 rozwiązań do kuchni z drewnem, które sprawią że będzie stylowa i przytulna.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl