Ogród

10 zjawiskowo urządzonych ogrodów przydomowych

Jeśli planujesz urządzanie ogrodu, zima to najlepszy czas na stworzenie projektu. Dzięki temu prace wiosną ruszą pełną parą, a Twój ogród przydomowy będzie wyglądał dokładnie tak jak sobie wyobrażałaś. Przedstawiamy najciekawsze projekty.

Najpiękniejsze kwiaty do ogrodu na wiosnę

Dla wszystkich spragnionych wiosennej roślinności przedstawiamy galerię dzięki na Twojej twarzy pojawi się uśmiech.  Zobaczcie najpiękniejsze kwiaty, dekoracje i kompozycje roślinne  do Twojego ogrodu.

Wiosenne kwiaty, które ozdobią wejście do domu – galeria

Bajecznie piękne dekoracje i aranżacje z wiosennymi kwiatami. Znajdziesz tu świetne kompozycje zrobione z tulipanów, szafirków, czosnku ozdobnego i wielu innych pięknych roślin. Udekoruj strefę wejściową domu.

Wiosenny przedogródek: Zachwycające kwiaty i dodatki do strefy wejściowej

Zastanawiasz się jak ozdobić wejście do domu na wiosnę? Możesz zasadzić kwiaty sezonowe, a w przypadku braku miejsca postawić ozdobne kompozycje roślinne w donicach. Najpiękniejsze pomysły na wiosenny przedogródek.

Drzewa iglaste w ogrodzie: te dodatki wyglądają wspaniale!

Dzięki tym roślinom Twój ogród będzie dekoracyjny cały rok. Tworzą one szkielet kompozycji, do których możesz dokładać rośliny kwitnące sezonowo. Uzyskaj genialny efekt dzięki drzewom iglastym! 

Projektujemy: 10 pomysłów na ogród pełen kolorów

Któż z nas nie marzy o pięknym ogrodzie wokół własnego domu? Kolorowe ogrody przydomowe wprawiają w zachwyt, pozwalają na relaks i wyciszenie po pracy. Dodatkowo są niebanalną i często zaskakującą niespodzianką dla sąsiadów i gości. Inspiracji do stworzenie ciekawych aranżacji roślinnych jest mnóstwo. Najciekawsze znajdują się w galerii poniżej.

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl