Ogród

Wiosenne kwiaty, które ozdobią wejście do domu – galeria

Bajecznie piękne dekoracje i aranżacje z wiosennymi kwiatami. Znajdziesz tu świetne kompozycje zrobione z tulipanów, szafirków, czosnku ozdobnego i wielu innych pięknych roślin. Udekoruj strefę wejściową domu.

Najpiękniejsze kwiaty do ogrodu na wiosnę

Dla wszystkich spragnionych wiosennej roślinności przedstawiamy galerię dzięki na Twojej twarzy pojawi się uśmiech.  Zobaczcie najpiękniejsze kwiaty, dekoracje i kompozycje roślinne  do Twojego ogrodu.

Trendy w ogrodzie: Jak zrobić miejsce na ognisko? Zobacz inspiracje!

Marzysz o miejscu na ognisko, ale nie wiesz jak powinno wyglądać? Podpowiadamy stylowe pomysły na paleniska. Idealne na sezon grillowy!

Jak urządzić ogród w nowoczesnym stylu? Radzimy!

Urządzenie ogrodu to niezwykle ważna sprawa. Już przy zakupie działki powinniśmy skrupulatnie przemyśleć koncepcję rozlokowania roślin, małej architektury i strefy wypoczynkowej w naszym ogrodzie. Stylów i pomysłów na ogród jest bardzo wiele. Należy aranżację dobrać do naszych potrzeb, klimatu i upodobań po to, aby ogród cieszył nas swoim nieskazitelnym wyglądem przez wiele lat. Najlepszym rozwiązaniem jest ogród w nowoczesnym stylu. Zdjęcia z naszej galerii zainspirują Cię do aranżacji nowoczesnego ogrodu.

Aranżujemy: ogród marzeń tuż za oknem

Zagospodarowanie ogrodu przed domem to nie lada wyzwanie. Musi on spełniać wiele funkcji, przede wszystkim dekoracyjnych. Jest to bowiem pierwszy widoczny element tuż przy wejściu do naszej posesji. Warto przemyśleć dokładnie jego aranżację, aby cieszyć się idealnym wyglądem przez wiele lat. Oto inspiracje do zagospodarowania ogrodu przed domem.

Odrobina natury na wysokościach: pomysły na stylowy ogród na balkonie

Od  zawsze marzyłaś o kawałku ziemi, pielęgnacji roślin w ogrodzie i woni kwiatów o poranku? Niestety warunki w których mieszkasz w bloku nie pozwalają Ci na spełnienie swoich marzeń? To błąd! Wystarczy balkon, aby spełnić każdą zachciankę. Oto galeria ogrodów an balkonie, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Zainspiruj się!

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl