Salon

Aranżacja salonu: przegląd najciekawszych propozycji - galeria i zdjęcia

Salon to istotne miejsce w mieszkaniu, które jest swoistą wizytówką domu. Pokazujemy jak je urządzić, aby Twoim gościom opadły szczęki. Przygotowaliśmy przegląd najciekawszych propozycji na salon. Zobacz te zdjęcia!

Salon i jadalnia w jednym - 12 pomysłów na aranżacje takiego pomieszczenia

Lubisz duże wnętrza, bez zbędnych ścianek? Jeśli tak, to koniecznie zobacz najnowsze pomysły na połączenie salonu i jadalni w jednym miejscu. Świetne rozwiązania, które powiększają przestrzeń. Zobacz 12 pomysłów na aranżacje takiego pomieszczenia.

Beżowy salon: top 10 aranżacji

Masz już dosyć przesytu różnorodnych barw we wnętrzach? Poznaj zjawiskowe pomysły na beżowy salon. Ten ponadczasowy kolor nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze wygląda elegancko. Możesz dobrać do niego wiele ciekawych dodatków, a kolor ścian nie będzie Cię ograniczał.

Oryginalny wystrój salonu - 11 pomysłów na niezwykłe dekoracje

Lubisz być oryginalna i niebanalna - takie tez powinny być Twoje wnętrza. Zobacz aranżacje na nietuzinkowy wystrój salonu. Poniżej znajdziesz 11 pomysłów na niezwykłe dekoracje. 

Jak urządzić mały pokój gościnny? 10 aranżacji, które wyglądają pięknie!

Praktycznie radzimy jak urządzić mały pokój gościnny. Zajrzyj do poniższej galerii, gdzie znajdziesz 10 aranżacji, które wyglądają pięknie!

Urządzamy salon: 10 pomysłów na pokój gościnny

Szukasz inspiracji na urządzenie salonu w Twoim domu? Przedstawiamy przegląd 10 najciekawszych propozycji aranżacji salonów w różnych stylach. Ten szeroki przekrój inspiracji, pozwoli określić Ci w jaki sposób chcesz urządzić swoje wnętrze. 

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Wybrane dla Ciebie

Aplikacja Aranżujemy.pl