Salon

Stylowy salon na poddaszu. Zestawienie najlepszych aranżacji tego roku

Marzysz o pięknym salonie pod dachem, ale wydaje Ci sie to nierealne do zrobienia? Zobacz jak urządzić stylowy salon na poddaszu i zaskocz siebie i swoich gości. Poznaj zestawienie najlepszych aranżacji tego roku. Będziesz oczarowana! 

Wspaniałe dekoracje do salonu, dzięki którym zyskasz niesamowity klimat

Jeśli Twój salon wygląda jakby był ekspozycją w salonie meblowym, to z pewnością brakuje mu odpowiednich dodatków. Przedstawiamy wspaniałe dekoracje do salonu, dzięki którym zyskasz niesamowity klimat. 

Trendy wnętrza 2018: Współczesny salon w 10 modnych aranżacjach

Msz na małą metamorfozę wnętrz, a może urządzasz je po raz pierwszy? Poznaj najnowsze trendy wnętrza 2018 i zgarnij masę inspiracji. Oto współczesny salon w 10 modnych aranżacjach.

Tapety na ścianę do salonu. Wyglądają rewelacyjnie!

Salon to jedno z najczęściej użytkowanych miejsc w całym naszym domu. Warto zadbać o to, aby było ono urządzone stylowo i z klasą. Ma to być przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Zastosuj odpowiednią tapetę naścienną, a zobaczysz jak zmienia się charakter Twojego wnętrza.

Przegląd modnych kolorów do salonu 2018

Urządzasz nowe mieszkanie lub planujesz mały remont? Zobacz jakie barwy będą królować w tym roku. Oto przegląd modnych kolorów do salonu 2018.

Jakie dodatki do salonu będą modne w 2018 roku?

Salon to najlepsze miejsce do odpoczynku. Jeśli zaopatrzysz je w odpowiednie dekoracje i wyposażenie w kilka chwil stworzysz niezwykły nastrój, dzięki którym w pełni się zrelaksujesz. Takie dodatki do salonu będą modne w 2018 roku.

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl