Salon

Salon połączony z kuchnią - jak stworzyć niesamowite wnętrze?

Podpowiedamy jak połączyć salon z kuchnią, aby uzyskać funkcjonalną przestrzeń. Zobacz stworzyć niesamowite wnętrze. Zajrzyj do galerii inspiracji, a gwarantujemy, że nie będziesz żałować.

10 pomysłów na przytulny salon. Najnowsze aranżacje 2017

Miejsca w którym spędzamy wiele czasu powinny być wygodne i przytulne. Ważne abyśmy się w nich dobrze czuli i miło spędzali czas. Sukces udanej aranżacji tkwi w szczegółach. Urządzając salon zwracaj uwagę na kolory, kształty, czy faktury materiałów i tkanin. Zobacz nowoczesne aranżacje 2017 przytulnego salonu, w którym detal ma znaczenie. 

Aranżacja salonu: przegląd najciekawszych propozycji - galeria i zdjęcia

Salon to istotne miejsce w mieszkaniu, które jest swoistą wizytówką domu. Pokazujemy jak je urządzić, aby Twoim gościom opadły szczęki. Przygotowaliśmy przegląd najciekawszych propozycji na salon. Zobacz te zdjęcia!

Salon i jadalnia w jednym - 12 pomysłów na aranżacje takiego pomieszczenia

Lubisz duże wnętrza, bez zbędnych ścianek? Jeśli tak, to koniecznie zobacz najnowsze pomysły na połączenie salonu i jadalni w jednym miejscu. Świetne rozwiązania, które powiększają przestrzeń. Zobacz 12 pomysłów na aranżacje takiego pomieszczenia.

Beżowy salon: top 10 aranżacji

Masz już dosyć przesytu różnorodnych barw we wnętrzach? Poznaj zjawiskowe pomysły na beżowy salon. Ten ponadczasowy kolor nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze wygląda elegancko. Możesz dobrać do niego wiele ciekawych dodatków, a kolor ścian nie będzie Cię ograniczał.

Oryginalny wystrój salonu - 11 pomysłów na niezwykłe dekoracje

Lubisz być oryginalna i niebanalna - takie tez powinny być Twoje wnętrza. Zobacz aranżacje na nietuzinkowy wystrój salonu. Poniżej znajdziesz 11 pomysłów na niezwykłe dekoracje. 

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl