Inspiracje świąteczne

Najświeższe pomysły na ozdoby świąteczne wielkanocnego stołu

Myślisz już przyszłych świętach? Poznaj najświeższe pomysły na ozdoby świąteczne wielkanocnego stołu. Wiele z nich wykonasz samodzielnie bardzo niskim kosztem. W 2017 roku zaskocz swoich gości niezwykłym nakryciem wielkanocnego stołu.

Jak udekorować stół wielkanocny? Najpiękniejsze pomysły na wiosnę 2017

Zastanawiasz się jak udekorować stół wielkanocny? Chciałabyś, aby wyglądał wyjątkowo i inaczej niż zwykle?Te propozycje przypadną Ci do gustu! Zobacz najpiękniejsze pomysły na ozdoby wielkanocnego stołu. To są trendy na wiosnę 2017.

TRENDY WIOSNA 2017: 10 wielkanocnych wianków na drzwi

Moda na dekoracyjne wieńce i wianki (zawieszane przy głównym wejściu do domu) już na dobre wkroczyła do Polski. Wykonaj wiosenną dekorację na drzwi wejściowe i oczaruj swoich gości. Użyj naturalnych materiałów i kolorowych świątecznych akcesoriów takich jak pisanki czy figurki zajączków. Myśl kreatywnie i do dzieła!

DIY: Jak stylowo udekorować wielkanocne jajka? Mnóstwo pomysłów w galerii!

Kolorowe jajka wielkanocne to ważny element, którego nie może zabraknąć na świątecznym stole. Masz już pomysły jak będą wyglądać w tym roku i jak je udekorować? Służymy stylowymi  inspiracjami, które z pewnością znajdą swoje zwolenniczki. W galerii znajdziesz mnóstwo pomysłów na wielkanocne pisanki.

WIOSNA 2017: 12 stylowych pomysłów na ozdobne jajka wielkanocne

Pisanka wielkanocna – ma jeden kształt, a wariacji i pomysłów na jej dekorację wręcz nieskończoną ilość. Wiesz już jak zrobić swoje? Podpowiadamy świetne wzory i sposoby na oryginalne jajka wielkanocne. Zobacz galerię zdjęć i odmień swoje święta w 2017 roku.

Wiosenne drzewka i topiary, które zrobisz sama. Wyglądają rewelacyjnie!

Podpowiadamy najnowsze trendy w aranżacji wnętrza na Wielkanoc 2017. Zobacz genialne wiosenne drzewka i topiary, które pięknie udekorują Twój dom wiosną. Naturalistycznie, elegancko a może na wesoło? Możliwości jest wiele, a wszystko zależy od naszej wyobraźni. Podpowiadamy jak udekorować dom na Wielkanoc.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl