Wyposażenie wnętrz

12 kuchennych schowków, dzięki którym zapanuje porządek, a Ty zyskasz więcej przestrzeni

Kuchnia to Twój żywioł, ale czasem już nie masz miejsca żeby się obrócić? Podpowiadamy świetne rozwiązania, które pozwolą uporządkować wszystkie gadżety i wyposażenie. Zobacz 12 kuchennych schowków, dzięki którym zapanuje porządek, a Ty zyskasz więcej przestrzeni.

Wygodne i stylowe meble do salonu. Będą wyglądać obłędnie u Ciebie w domu!

Elegancka i wygodna kanapa to podstawa każdego salonu. Zobacz jakie trendy będą teraz w modzie. Pokazujemy nowoczesne meble wypoczynkowego salonu, które będą miejscem relaksu.  Te meble są strzałem w dziesiątkę!

Meble w stylu skandynawskim. Pasowałyby do Twoich wnętrz?

Styl skandynawski już od kilku lat króluje wśród trendów wnętrzarskich. A ze względu na ponadczasowość zyskuje coraz większe grono zwolenników. Prezentujemy najnowsze pomysły na meble w stylu skandynawskim. Chciałabyś mieć takie u siebie?

Lubisz nietuzinkowe meble? Zastosuj taki stolik!

Zaskocz swoich gości nietuzinkowymi meblami.  Zastosuj taki stolik , a Twoje wnętrze odmieni się nie do poznania. Awangarda w domu!

Wnętrzarskie inspiracje na 2017

Każdego roku dowiadujemy się czegoś nowego o projektach i trendach. W 2017 roku nie będzie inaczej! Dzięki podpatrzeniu znanych i dopiero wschodzących projektantów udało nam się dokonać kilku ciekawych prognoz na rok 2017. Na trendy projektowe wpływają przemysł modowy, media, technologia, a ostatnio użyteczność. Wszystkie informacje zebraliśmy w Katalogu Wnętrzarskich Inspiracji na 2017 rok.

12 odlotowych pomysłów na oryginalne projekty schodów wewnętrznych

Schody nie muszą być nudne! Zobacz pomysły na oryginalne projekty i zaskocz znajomych. Klatka schodowa jest nie tylko funkcjonalnym elementem domu, ale mogą być również świetną dekoracją. Oto  12 odlotowych pomysłów na oryginalne projekty schodów wewnętrznych.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl