Zrób to sam

12 propozycji dla miłośników robienia czegoś z niczego. Najlepsze pomysły!

Lubisz upcyklig, czyli wykorzystywanie niepotrzebnych rzeczy i tworzenia z nich genialnych dodatków do domu? Bądz eko i zmniejsz ilość odpadów, a w Twój dom na tym zyska. Zobacz 12  pomysłów na własnoręcznie robione dekoracje do domu. Zrób coś z niczego!

DIY: Czyli tanie i domowe sposoby na odmianę wnętrza

Obudź w sobie wyobraźnię i bądź kreatywna. Pokazujemy genialne pomysły, które z łatwościa możesz wykonać u siebie. Zobacz  tanie i domowe sposoby na odmianę wnętrza. Te pomysły Cię zaskoczą!

12 dekoracji do domu, które zrobisz sama

Własnoręcznie dekorujemy mieszkanie! Przedstawiamy 12 dekoracji do domu, które zrobisz sama. Zobacz jakie to proste i wykonaj własne dodatki. Gwarantujemy, że znajdziesz pomysły dla siebie!

12 pomysłów na klimatyczne oświetlenie domu, które zrobisz ze słoików

Masz dużo słoików i nie wiesz co z nimi zrobić? Zajrzyj do galerii i wypróbuj jeden z unikatowych pomysłów na wiosenne oświetlenie mieszkania. Dzięki tym rozwiązaniom udekorujesz swój dom od środka i na zewnątrz posesji. Stylowe świeczniki możesz postawić na stole lub zawiesić przy tarasie i cieszyć się klimatem wieczoru.

12 najbardziej genialnych pomysłów na prezent wykonany własnoręcznie

Nie wiesz co dać chłopakowi albo przyjaciółce? Zobacz 15 najbardziej genialnych pomysłów na prezent wykonany własnoręcznie.

Łóżka z palet i europalet - 10 oryginalnych pomysłów na które byś nie wpadł

Bardzo oryginalne pomysły na meble i dodatki do mieszkania zrobione z palet i europalet. Przegląd najciekawszych propozycji tego miesiąca na meble z palet. Te łóżka wyglądają niesamowicie! 

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl