Zrób to sam

DIY: 16 pomysłów na meble wykonane własnoręcznie [LETNIE TRENDY]

Nie musisz kupować mebli z salonu - bądź oryginalny! Poznaj świetne pomysły na meble, które zostały wykonane ze starych przedmiotów. 

12 pomysłów na klimatyczne oświetlenie domu, które zrobisz ze słoików

Masz dużo słoików i nie wiesz co z nimi zrobić? Zajrzyj do galerii i wypróbuj jeden z unikatowych pomysłów na wiosenne oświetlenie mieszkania. Dzięki tym rozwiązaniom udekorujesz swój dom od środka i na zewnątrz posesji. Stylowe świeczniki możesz postawić na stole lub zawiesić przy tarasie i cieszyć się klimatem wieczoru.

Zrób to sama: 12 sposobów na zabawę z dzieckiem

Szukasz pomysłu na zabawę z dzieckiem w domu? Gdy zimno na zewnątrz, to najlepszy czas aby spędzić go z maluchem. Poznaj genialne pomysły na zabawki, które wykonasz z dzieckiem i będą świetnym sposobów na wspólną zabawę.

10 zabawek DIY, które z łatwością wykonasz z dzieckiem

Nic tak nie uszczęśliwia dziecka, jak czas spędzony z nim na wspólnej zabawie z rodzicami. Zobacz 10 genialnych zabawek DIY, które z łatwością wykonasz z dzieckiem. Na te zabawki nie wydasz nawet złotówki, a zabawa bedzie gwarantowana. Super! 

13 pomysłów na zabawki dla dziecka, które wykonasz z niczego. Zabawa gwarantowana!

Zadania manualne rozwijają kreatywność i mogą być super frajdą zarówno dla Ciebie, jak i dla malucha. Spraw dziecku radość i wykonaj z nim zabawki. Zrobisz je z rzeczy, które masz w domu!

Palety w ogrodzie: pomysły na ich kreatywne wykorzystanie [PRZEGLĄD POMYSŁÓW]

Przegląd znakomitych pomysłów na własnoręcznie wykonane dodatki do ogrodu z palety. Jak wykrozystać paletę w ogrodzie? Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie zestawienie najciekawszych pomysłów. 

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl