Zrób to sam

Modny dom: Niezwykłe dodatki do wnętrz z betonu architektonicznego

Interesujesz się aranżacją wnętrz?  Ten trend powinien Cię zainteresować. Zobacz pomysły na niezwykłe dodatki do wnętrz z betonu architektonicznego. Co ciekawe możesz je zrobić samodzielnie.

Genialne dodatki z opon do domu, o których wcześniej byś nie pomyślał

Zrób to sam z opon samochodowych! Zestawienie najlepszych pomysłów na to jak wykorzystać ponownie opony samochodowe w wykonywaniu mebli czy dodatków do domu! 

10 zabawek DIY, które z łatwością wykonasz z dzieckiem

Nic tak nie uszczęśliwia dziecka, jak czas spędzony z nim na wspólnej zabawie z rodzicami. Zobacz 10 genialnych zabawek DIY, które z łatwością wykonasz z dzieckiem. Na te zabawki nie wydasz nawet złotówki, a zabawa bedzie gwarantowana. Super! 

DIY: 12 pomysłów jak udekorować dom jesienią

Przedstawiamy 12 pomysłów jak udekorować dom jesienią.  Przenieś piękne kolory jesiennej pory do swojego domu. Niech w Twoich wnętrzach zapanuje cudowny klimat. Te dekoracje zrobisz własnoręcznie!

Drugie życie szklanych butelek. Dekoracje które zrobisz sam

Stylowe świeczniki, oryginalne flakony, a może ciekawe pojemniki na mydło w płynie? Wszystkie te dekoracyjne elementy możesz zrobić ze szklanych butelek. Zajrzyj do galerii i przekonaj sie sam.

Pomysły handmade: 10 dekoracji, które możesz zrobić sama

Inspirujemy na co dzień! Chcaiłabyś upiększyć swoje mieszkanie, ale nie masz pieniędzy na drogie dodatki do domu? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie są dekoracje handmade. Poznaj zestawienie 10 ozdób, które możesz zrobić sama. 

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja