Inspiracje

Ciepłe i klimatyczne dodatki do domu w stylu afrykańskim

Styl etno charakteryzuje się mnogością kolorowych etnicznych wzorów, kształtów i faktur. Chcesz poczuć ciepły i klimatyczny styl afrykański w swoich wnętrzach. Zobacz galerię inspiracji i zastosuj te dodatki do domu.

Ciepłe wnętrza salonów w stylu afrykańskim

Marzysz o salonie z charakterem? Jesteś wielbicielka klimatycznych wnętrz z awangardowymi dodatkami? Oto propozycje idealne dla Ciebie i Twojego salonu. Styl afrykański świetnie wkomponuje się w otoczenie, a tym samym ożywi cały Twój dom. Zaskocz swoich domowników oraz gości niecodziennymi rozwiązaniami.

Znakomite dodatki do domu w stylu afrykańskim. Pokochasz je!

Masz dzikość w sercu i sentyment do gorących krajów lub interesujesz się plemionami i ich tredycją? Mamy coś dla Ciebie. Przedstawiemy znakomite dodatki do domu w stylu afrykańskim. Pokochasz je!

Styl afrykański w kuchni: ciepły wystrój,który robi wrażenie

Styl afrykański we wnętrzach to niezwykle wyrazisty i nietuzinkowy sposób na udaną aranżację.  Czasami potrzeba jedynie niewielkich zmian, aby urządzić kuchnię w afrykańskim klimacie. Cechują go ciężkie, wyraziste dodatki, często drewniane, bambusowe. Ciemne brązy, czerń powinny obowiązkowo znaleźć się w kuchni. Jeśli odpowiednio dobierzemy dodatki nasza kuchnia nie będzie zagracona, lecz wygodna i stylowa.

Kawałek afryki w domu. Zobacz niezwykłe dodatki do mieszkania w stylu afrykańskim

Marzysz o ciepłych krajach, palmach, łóżku z baldachimem? Nie musisz wyjeżdzać daleko. Stwórz w swoim domu namiastkę Afryki. Radzimy, jakie dodatki i dekoracje dobrać do wnętrza, aby poczuć ten klimat w swoim domu. Zobacz niezwykłe dodatki do mieszkania w stylu afrykańskim.

Etno dodatki do domu. Przegląd najciekawszych propozycji

Marzy Ci się wnętrze w stylu afrykańskim. Jeśli lubisz egzotykę i masz poszanowanie do afrykańskich kultur zobacz koniecznie etno dodatki do domu. Przedstawiamy przegląd najciekawszych propozycji.

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja