Angielski

Jak urządzić kuchnię w stylu angielskim? Praktyczne wskazówki dla Ciebie

Kuchnia w stylu angielskim ma kilka elementów, które odróżniają ją od pomieszczeń kuchennych utrzymanych w innych stylach. Jak więc stworzyć aranżację, która w pełni odda wszystkie cechy charakterystyczne dla tego sielankowego, przyjemnego dla oka rodzaju aranżacji? Oto kilka prostych porad.

Sypialnia w stylu angielskim - jak ją urządzić?

Wnętrza w stylu angielskim są specyficzne. Przepełnione bogactwem, gustownymi dodatkami tworzą naprawdę niespotykany klimat i urok. Dla wielbicieli tego stylu przedstawiamy zestawienie najciekawszych pomysłów na sypialnię w stylu angielskim.  Jeśli poszukujesz ciekawych inspiracji, te propozycje z pewnością przypadną Ci do gustu.

Angielski salon: czyli jak może wyglądać wnętrze w stylu angielskim?

Aranżacja salonu w odpowiednim stylu to poważna sprawa, wymagająca dokładnego przemyślenia. Każdy detal, wyposażenie i dekoracja są niezwykle istotne. Towarzyszący stylowi angielskiemu przepych, pastelowe barwy i mnóstwo małych dodatków, tworzą niespotykany charakter. Oto najciekawsze propozycje na styl angielski w salonie.

Aranżacje kuchni w stylu angielskim - galeria inspiracji

Poznaj najnowsze propozycje na aranżację kuchni w angielskim stylu. Te wnętrza z pewnością zawładną Twoim sercem. Przepych, sielskość, kwiaty, wyraziste akcenty sprawią, że Twoja kuchnia nabierze zupełnie nowego, odmiennego charakteru. Zajrzyj i zaczerpnij inspiracji.

Elegancki i szykowny: salon w klimacie stylu angielskiego

Styl angielski to przepych, mnóstwo dodatków dekoracji, zdobień, charakterystycznych materiałów. Jak urządzić salon w stylu angielskim? Zajrzyj do naszej galerii, a znajdziesz tam mnóstwo inspiracji.

Klasa i elegancja w stylu angielskim w łazience

Kochasz styl angielski we wnętrzach? Te rozwiązania są dla Ciebie idealne. Oto najlepsze propozycje na łazienkę w stylu angielskim. Zobacz to!

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja