Prowansalski

Mieszkanie w stylu prowansalskim. Zyskaj niepowtarzalny urok mieszkania

Styl prowansalski ma swój niepowtarzalny urok, który nigdy nie przemija. Aby go stworzyć, nie potrzeba wiele. Często wystarczające jest pomalowanie ścian na jasny kolor, odświeżenie starych mebli po babci i zakupienie kilku dekoracji, by salon, kuchnia lub sypialnia nabrały specyficznego klimatu rodem z Południowej Francji.

Prowansja w Twoim domu. Elementy, które muszą się znaleźć w takim wnętrzu

Prowansja niezaprzeczalnie kojarzy nam się z lawendą, fioletem i wiejską sielanką. Z tego powodu jej motywy są chętnie wykorzystywane podczas aranżowania wnętrz. Styl prowansalski jest bowiem bardzo ciepły, przyjazny i pełen radosnych, pastelowych barw wprawiających wszystkich w dobry nastrój.

Kawałek Francji w aranżacjach - łazienka w stylu prowansalskim

Odrobina słońca, kwiaty, pachnące zioła, wino i ogromne pola lawendy. Marzysz o wnętrzu w takim stylu? Oto propozycje na cudowne łazienki w stylu prowansalskim. Odrobina świeżości i kwiatów przyda się również każdego dnia w naszym, nieco chłodniejszym klimacie. Postaw na modną i stylową łazienkę, która wprawi Cię w doskonały nastrój już od samego rana.

8 propozycji na zaaranżowanie przedpokoju w stylu prowansalskim

Styl prowansalski we wnętrzach to przede wszystkim domowe ciepło, wiejskie klimaty, wszechobecnie unosząca się woń lawendy. To styl przede wszystkim dla osób, których wspomnienia pozostają wśród wakacyjnych przygód na łonie natury i wsi. Jak wprowadzić styl prowansalski do przedpokoju?

20 pięknych pokoi w prowansalskim stylu

Lubisz białe wnętrza i bibeloty? Styl prowansalski może być dla Ciebie. Zobacz nasze propozycje na piękne prowansalskie wnętrza. 

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja