Śródziemnomorski

Świeże wnętrza, czyli styl śródziemnomorski w aranżacjach wnętrz

Barwy morza, duże ilości przeszkleń i naturalność są cechami charakterystycznymi aranżacji wnętrz w stylu śródziemnomorskim. Styl ten łączy w sobie elementy rustykalizmu oraz stylu romantycznego, przez co tworzy bardzo przyjazny i sielski klimat. Pomaga w tym także ciepła, intensywna kolorystyka.

Miętowe wnętrza - Galeria 10 inspiracji

Miętowe wnętrza niezmiernie są na topie od kilku sezonów wśród nowoczesnych aranżacji pomieszczeń. Co sprawia, że są tak pożądane, a zarazem niezmiernie ciepłe i wygodne? Oto kilka pomysłów na miętowe wnętrze. Rozwiązań, dodatków, aranżacji jest bardzo wiele, wystarczy jedynie dobrać odpowiednie dla swoich pomieszczeń.

Biel i odcienie błękitu w łazience - czyli jak urządzić ją w stylu śródziemnomorskim?

Łazienka, jako najważniejsze wnętrze w naszym mieszkaniu, musi być dopracowane pod każdym względem. Dodatki, kolorystyka i wyposażenie odgrywają kluczową rolę, dlatego warto zastanowić się poważnie nad jej urządzeniem tuż przed samym remontem. Oto kilka pomysłów na połączenie bieli z jasnym błękitem. Świetny duet, który od rana wprawi Cię we wspaniały nastrój.

Świeży powiew morza w salonie, czyli aranżacje w stylu śródziemnomorskim

Kochasz morskie klimaty? Wspomnienia z wakacji and morzem wprawiają Cię w miły zachwyt, dlatego marzysz o tym, aby przenieść choć odrobinę ciepłego klimatu do swojego domu? Oto pomysły na styl śródziemnomorski we wnętrzach. Zainspiruj się!

Kuchnia w stylu śródziemnomorskim: pokazujemy jak ją urządzić

Wakacyjne wspomnienia z ciepłych krajów wprawiają Cię o niemały zawrót głowy? Możesz przenieść odrobinę wspomnień do swoich wnętrz stosując styl śródziemnomorski w swoim domu. Przebywanie, gotowanie i biesiadowanie w tako kolorowym i klimatycznym pomieszczeniu z pewnością wprawi Cię w doskonały nastrój już od samego rana. Zainspiruj się do działania!

Morski powiem w stylu śródziemnomorskim w małych pomieszczeniach

Styl śródziemnomorski we wnętrzach to wykorzystanie naturalnych materiałów, którymi obdarza nas natura. W wnętrzach można często zaobserwować odcienie błękitu, drewno, a wszystko na tle wszechobecnej bieli. Z pomocą odpowiednich dodatków z łatwością możemy wprowadzić styl śródziemnomorski do swoich wnętrz. Poniżej galeria pełna ciekawych inspiracji.

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl