Galerie

Jakie akcenty kolorystyczne wybrać? – Genialny styl vintage

Masz sentyment do starych przedmiotów i dawnych czasów. Ten styl jest dla Ciebie! Poznaj zestawienie najnowszych aranżacji przedstawiających styl vintage we wnętrzach.  Zobacz, jakie kolory, akcenty i dekoracje wybrać, aby wnętrze wyglądało tak jak sobie wymarzyłaś. Zjawiskowe aranżacje!

Kochasz styl RETRO we wnętrzach? Zastosuj takie meble!

Styl retro wciąż w modzie! Zobacz stylizowane meble, które powinny znaleźć się w takim wnętrzu. Najlepsze według nas!

14 awangardowych mebli w stylu retro: poznaj trendy 2020

Ponadczasowy styl, który nigdy nie wyjdzie z mody. Dla wielbicieli przygotowaliśmy 14 awangardowych mebli retro. Trendy!

12 propozycji na odjazdowe dodatki w stylu retro. Pokochasz je!

Lubisz wracać pamięcią do dawnych lat? Te ponadczasowe meble przypadna Ci do gustu. Poznaj 12 propozycji na odjazdowe dodatki w stylu retro. 

Łazienka w stylu retro

Z jednej strony, coraz chętniej stosujemy w aranżacji wnętrz nowoczesne rozwiązania, z drugiej strony tęsknimy za klasycznym pięknem. Odpowiedzią na potrzebę łączenia „starego z nowym” są łazienki w stylu retro – w starym stylu, ale nie przestarzałe, wpisujące się we wnętrza przedwojennych kamienic, ale sprawdzające się również w nowych domach.

12 propozycji na stylowe meble retro w domu. Musisz je mieć!

Retro to szczególny styl, dla Tych którzy mają sentyment do przeszłości. Łączy w sobie ciekawy design z nutką nowoczesności. Poznaj 12 propozycji na stylowe meble retro w domu. Jeśli lubisz ten styl, to powinny sie u Ciebie znaleźć!

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja