Vintage

Styl vintage w kuchni: Nowoczesne wnętrze z dodatkiem sprzed lat

Łączenie przeciwstawnych elementów wystroju i wyposażenia wnętrza, awangardowość, przedmioty z minionych epok i niecodzienne rozwiązania. Oto styl vintage we wnętrzach. Jak urządzić kuchnię w stylu vintage? Poznaj nasze propozycje.

Stare meble w stylu vintage, zobacz jakie dobrać!

Meble w stylu vintage to szeroka gama wzorów retro. Mamy tu do czynienia ze starymi meblami z przed minimum 20 lat, jak również z nowymi, ale stylizowanymi na dawne. Zapraszamy do galerii inspirujących zdjęć, w których znajdziesz najciekawsze pomysły na meble w stylu vintage. Stylowe wnętrza!

Jakie akcenty kolorystyczne wybrać? – Genialny styl vintage

Masz sentyment do starych przedmiotów i dawnych czasów. Ten styl jest dla Ciebie! Poznaj zestawienie najnowszych aranżacji przedstawiających styl vintage we wnętrzach.  Zobacz, jakie kolory, akcenty i dekoracje wybrać, aby wnętrze wyglądało tak jak sobie wymarzyłaś. Zjawiskowe aranżacje!

Piękne i stylowe przedpokoje w stylu vintage

Przedpokój często sprawia wiele problemów podczas aranżacji. Jaki styl będzie odpowiedni? Zapoznaj się z najciekawszymi inspiracjami na pokój w stylu vintage. Takie rozwiązanie w wiejskim i bardzo sielskim stylu z pewnością przypadną Ci do gustu.

14 awangardowych mebli w stylu retro: poznaj trendy 2020

Ponadczasowy styl, który nigdy nie wyjdzie z mody. Dla wielbicieli przygotowaliśmy 14 awangardowych mebli retro. Trendy!

Kochasz styl RETRO we wnętrzach? Zastosuj takie meble!

Styl retro wciąż w modzie! Zobacz stylizowane meble, które powinny znaleźć się w takim wnętrzu. Najlepsze według nas!

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja