Style wnętrz

Oświetlenie w kuchni powinno się składać z dwóch części.

Oświetlenie w kuchni powinno się składać z dwóch części. Oświetlenie nad stołem. W części jadalnej kuchni potrzebne jest oświetlenie nie męczące oczu. Lampa nad stołem powinna mieć przytulne światło aby tworzyć odpowiednią atmosferę a zarazem oświetlać cały stół. Klosz lampy powinien mieć kształt który nie będzie oślepiać osób siedzących przy stole. Oświetlenie nad blatem powinno być dosyć jasne aby blat roboczy był dobrze oświetlony. Jedynie w przypadku gdy blat jest biały lub prawie biały światło maksymalnie powinno świecić z mocą 200 lm. Nie będziemy wtedy oślepiani światłem odbitym. Najbardziej popularnym sposobem oświetlenia blatu roboczego jest listwa ledowa. Która oprócz doskonałego światła ładnie podkreśla eleganckie mebli.   Oświetlenie ozdobne obecnie coraz częściej stosowane w kuchni służy do ozdoby i podkreślenia poszczególnych elementów wystroju niż do udogodnienia pracy. Listwy ledowe można zamontować: dolnych szafkach zaraz nad cokołem. Oświetlają one wtedy podłogę w wypuszczonej części blatu. Oświetlają one dolne szafki lub otwarte szuflady w górnym cokole oświetlenie pada na sufit

Genialne dodatki do domu w stylu skandynawskim - boskie!

Jakie dodatki do domu w stylu skandynawskim? Koniecznie sprawdź! 

11+ zjawiskowych wnętrz w stylu glamour

Piękne i mega eleganckie wnętrza w stylu glamour

Aranżacja mieszkania: Zjawiskowy wystrój wnętrz w stylu śródziemnomorskim

W stylu śródziemnomorskim dom jest miejscem, w którym powinno się przede wszystkim wypoczywać. Wnętrza powinny być więc tak urządzone, by zawsze czuć się w nich jak na urlopie w słonecznej Italii czy też jak na jednej z plaż na śródziemnomorskich wyspach. Warto więc wiedzieć, jak nadać im ten specyficzny, przyjazny klient.

Mieszkanie w stylu skandynawskim - kilka porad na to, jak urządzić mieszkanie w tym stylu

Aby urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim, należy kierować się kilkoma zasadami. Trzeba pamiętać, że wnętrza mają być rozświetlone, jasne, a także funkcjonalne. Nie ma w nich miejsca na zbędne przedmioty i meble, dlatego warto dowiedzieć się, jakie materiały, kolory i faktury wykorzystywać do aranżowania przestrzeni w takim stylu.

Niezwykłe ozdoby i dekoracje do nowoczesnych wnętrz. Odmienią mieszkanie!

Styl nowoczesny przeznaczony jest dla ludzi, którzy lubią zorganizowaną przestrzeń, gdzie wszystko ma swoje miejsce i jest stylowo dobrane. W tym stylu tło stanowi prostota i minimalizm, a dużą rolę odgrywają nietuzinkowe dodatki. Zobacz galerię nowoczesnych dodatków do domu, dzięki którym Twoje mieszkanie odmieni się nie do poznania. Genialne pomysły!

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl