Style wnętrz

Kuchnia glamour: 12 eleganckich kuchni w najlepszych wydaniach

Marzyłaś od zawsze  o kuchni urządzonej w bardzo kobiecym stylu glamour? Oto pomysły na wnętrza, które pokochasz.  Kuchnia w stylu glamour stanie się Twoim ulubionym miejscem w całym domu. Czas spełnić swoje marzenia. Do dzieła!

Jak urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim?

Jeżeli masz już dosyć kolorowych ścian i zbędnych dodatków to koniecznie musisz zobaczyć galerię. Styl skandynawski cechuje surowość i prostota, bardzo ważne są dodatki, które kształtują charakter wnętrza. Zapraszamy do galerii inspiracji. Z naszą pomocą uda Ci się urządzić Twoje mieszkanie w stylu skandynawskim.

Sypialnia w stylu skandynawskim

Uwielbiasz spokojny i naturalny styl skandynawski i szukasz inspiracji do urządzenia Twojej sypialni? Świetnie trafiłaś. Poznaj zestawienie najnowszych trendów w aranżowaniu wnętrz w stylu skandynawskim. Zobacz, jakie dobrać dodatki, dekoracje i ozdoby, aby cieszyć się wymarzonym domem.

Aranżacja łazienek w zjawiskowym stylu Glamour

Lubisz styl Glamour we wnętrzach? Cudowne dekoracje i piękne akcenty to Twoje ulubione aranżacje? Oto kilka pomysłów na świetne łazienki w stylu glamour. To tutaj każda kobieta spędza najwięcej czasu, dlatego warto, aby wnętrze to było maksymalnie dopracowane pod każdym względem. Zajrzyj i zaczerpnij inspiracji.

Jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim?

Marzysz o remoncie swojej kuchni, lecz nie wiesz w jakim stylu ją urządzić? Kuchnia o miejsce, gdzie będziesz przebywać najczęściej, dlatego warto poważnie zastanowić się nad jej stylem. Ciepły i przytulny efekt daje kuchnia w stylu skandynawskim, gdzie obecnych jest mnóstwo małych, słodkich, ale równie prostych i minimalistycznych dodatków. Oto kilka najciekawszych propozycji na kuchnię skandynawską.

Jak urządzić małą kuchnię w nowoczesnym stylu?

Mała kuchnia to nie lada wyzwanie dla właścicieli. Niewielka powierzchnia pomieszczenia nie pozwala na zbyt wiele, wielkość i ilość mebli i wyposażenia jest mocno ograniczona. Co więc zrobić? Jak urządzić małą kuchnię w nowoczesnym stylu, aby równocześnie była praktyczna i wygodna? Podpowiadamy!

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja