Style wnętrz

Jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim?

Marzysz o remoncie swojej kuchni, lecz nie wiesz w jakim stylu ją urządzić? Kuchnia o miejsce, gdzie będziesz przebywać najczęściej, dlatego warto poważnie zastanowić się nad jej stylem. Ciepły i przytulny efekt daje kuchnia w stylu skandynawskim, gdzie obecnych jest mnóstwo małych, słodkich, ale równie prostych i minimalistycznych dodatków. Oto kilka najciekawszych propozycji na kuchnię skandynawską.

Miętowe wnętrza - Galeria 10 inspiracji

Miętowe wnętrza niezmiernie są na topie od kilku sezonów wśród nowoczesnych aranżacji pomieszczeń. Co sprawia, że są tak pożądane, a zarazem niezmiernie ciepłe i wygodne? Oto kilka pomysłów na miętowe wnętrze. Rozwiązań, dodatków, aranżacji jest bardzo wiele, wystarczy jedynie dobrać odpowiednie dla swoich pomieszczeń.

Jak urządzić salon w stylu skandynawskim?

Urządzenie salonu w dobrym stylu to nie lada wyzwanie. Ważne jest, aby stworzyć sprzyjający wypoczynkowi, ciepły i przyjemny klimat. Uczynić możesz to dzięki odpowiednim dodatkom, jakie zastosujesz w swoim salonie. Jaki styl wybrać? Czym się kierować? Z pewnością najcieplejszy i najmilszy jest styl skandynawski? Dlaczego właśnie on? Zajrzyj i przekonaj się!

Pokój dziecka w stylu skandynawskim - Jak go urządzić?

Pokój dziecka to nie lada wyzwanie dla rodziców. Trzeba urządzić go tak, aby nasz pociecha czuła się w nim naprawdę dobrze. Pomysłów na stworzenie najważniejszego dla dziecka pomieszczenia w całym domu jest mnóstwo. Jaki jednak wybrać, aby stworzyć ciepły i przyjemny klimat? Oto kilka pomysłów na cudowne pokoje dziecięce w skandynawskim stylu.

Kuchnia glamour: 12 eleganckich kuchni w najlepszych wydaniach

Marzyłaś od zawsze  o kuchni urządzonej w bardzo kobiecym stylu glamour? Oto pomysły na wnętrza, które pokochasz.  Kuchnia w stylu glamour stanie się Twoim ulubionym miejscem w całym domu. Czas spełnić swoje marzenia. Do dzieła!

Jak urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim?

Jeżeli masz już dosyć kolorowych ścian i zbędnych dodatków to koniecznie musisz zobaczyć galerię. Styl skandynawski cechuje surowość i prostota, bardzo ważne są dodatki, które kształtują charakter wnętrza. Zapraszamy do galerii inspiracji. Z naszą pomocą uda Ci się urządzić Twoje mieszkanie w stylu skandynawskim.

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja