Wyposażenie wnętrz

5 złych dodatków do domu, które pogarszają Twój komfort

Każdy chciałby mieszkać w możliwie najbardziej wygodnym domu. Takim, który będzie jednocześnie piękny wizualnie, ale również komfortowy w użytkowaniu. Tymczasem pewne dodatki mogą znacząco utrudnić mieszkanie w nim - o co dokładnie chodzi?

3 porady dla posiadaczy mebli z palet - jak skutecznie je czyścić?

Palety są modnym i dostępnym, a przy tym tanim materiałem z recyklingu, który daje ogromne możliwości aranżacyjne. Można między innymi zrobić z nich piękne meble do domu, na balkon lub do ogrodu. Warto dowiedzieć się, jak je czyścić i pielęgnować, aby zawsze wyglądały doskonale.

Wielkość dywanu do pokoju - jak odpowiednio ją dobrać?

Elementem wykończenia i dekoracji wnętrza może być dywan. Dzięki dywanom wnętrze wydaje się cieplejsze i bardziej przytulne. Jak dobrać jego wielkość do wymiarów podłogi w salonie, sypialni czy w pokoju dziecięcym.

Biel i drewno – duet idealny. Jak urządzić wnętrze w stylu skandynawskim?

Kiedy szwedzki artysta Carl Larsson prezentował na przełomie XIX i XX wieku cykl obrazów przedstawiających jego dom, na pewno nie przypuszczał, że zachowane na płótnie naturalne i świetliste wnętrza podbiją cały świat. Tak właśnie się stało i dzisiaj nikt nie ma wątpliwości, że lekki styl skandynawski spełnia oczekiwania każdego, kto docenia prostotę aranżacji, funkcjonalność i relaksujące barwy – czyli każdego, kto kocha spędzać czas w przytulnej atmosferze. Skandynawia docenia proste piękno – doceń je i Ty! Poznaj najlepsze sposoby na aranżację salonu z użyciem stylowego akcentu, jakim jest połączenie drewna i bieli.

Wentylatory i klimatyzatory w nowoczesnym budownictwie

Wraz ze zmianami klimatu, w nowoczesnym budownictwie konieczne jest wykorzystywanie rozwiązań z zakresu wentylacji. Każda osoba pracująca, mieszkająca w pomieszczeniach bez klimatyzacji w okresie upalnego lata, doskonale sobie zdaje sprawę z faktu, jak jest to męczące. Z wiekiem ten problem się pogłębia, a dla niektórych osób zaduch, wysoka temperatura mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego też wentylatory i klimatyzatory w nowoczesnym budownictwie powinny być zawsze obecne. Opisujemy po jakie rozwiązania i dlaczego sięgać.

Na co musisz zwrócić uwagę wybierając meble do pokoju?

Stoisz przed wyborem mebli do pokoju i obawiasz się, że może on okazać się nietrafiony? Obawy tego rodzaju nie są pozbawione uzasadnienia zwłaszcza, że kupując meble narażamy się na spore koszty. Na co zwracać zatem szczególną uwagę?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl