Wyposażenie wnętrz

Jaki kominek wybrać? Tradycyjny czy elektryczny?

Przyjemne ciepło, zapach drewna i dźwięk trzaskających płomieni są marzeniem wielu osób. Niekiedy bardziej opłaca się jednak zamontować w domu kominek elektryczny. Podpowiadamy, jakie są plusy i minusy kominków klasycznych oraz elektrycznych, dzięki czemu łatwiej będzie podjąć decyzję o montażu jednego z nich.

Jak prawidłowo dobrać grzejniki, aby cieszyć się mniejszymi rachunkami i idealną temperaturą?

Prawidłowo dobrane grzejniki gwarantują, że w domu zawsze będzie ciepło. Jeżeli grzejniki będą źle dobrane, instalacja grzewcza będzie działać nie w pełni efektywnie, co znacząco odbije się na wysokości rachunków za opał oraz na temperaturze w poszczególnych pomieszczeniach. Jak prawidłowo dobrać grzejniki?

Dobierz lodówkę do swojej zabudowy – na co zwracać uwagę?

Lodówka wolnostojąca czy w zabudowie? Zwolenników pierwszego z rozwiązań jest mniej więcej tyle samo co drugiego. Jeśli jednak zdecydowałeś się na lodówkę w zabudowie, warto pamiętać o kilku rzeczach, na które należy zwrócić szczególną uwagę przy jej zakupie.

Meble tapicerowane – Twój sposób na przytulny salon

Okrągłe kształty cieszące oko, wygodne oparcia oraz przytulny materiał, na którym siadasz i czujesz się, jakbyś żyła w nowoczesnym pałacu… Takie rozkosze gwarantują meble tapicerowane, które królują w polskich domach od wielu lat, ale ostatnio przeżywają prawdziwy renesans. Jeśli chciałabyś poczuć nieco luksusu w swoim salonie, ale nie jesteś pewna, czy meble tapicerowane będą Ci odpowiadały, to sprawdź nasz tekst i przekonaj się, jakie są zarówno estetyczne, jak i praktyczne zalety mebli tego typu.

Uwaga! Nigdy nie używaj w ten sposób kuchenki mikrofalowej

Kuchenka mikrofalowa to sprzęt obecny w prawie każdym polskim domu. Chętnie jej używamy, gdyż pozwala nam na sporą oszczędność czasu. Zdarza się jednak niekiedy, iż wkładamy do niej rzeczy, które z całą pewnością znaleźć się tam nie powinny. Jakie? Odpowiedzi na to pytanie szukaj w naszym artykule!

Prosta droga do funkcjonalnego wnętrza, czyli geometryczne meble w Twoim domu

Nieskomplikowane rozwiązania są zawsze najlepsze – z tym zdaniem zgadza się wiele naukowców rozwiązujących zaawansowane zadania matematyczne. Stwierdzenie to jest przydatne także w innych dziedzinach życia, także w urządzaniu wnętrza. W czasach, w których w wielu dekoracjach dominuje minimalizm, geometryczne kształty mebli o prostych liniach odgrywają bardzo dużą rolę. Jak można wykorzystać je w mieszkaniu?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl