Wyposażenie wnętrz

Projektowanie przestrzeni biurowej – na co zwrócić uwagę?

Organizacja przestrzeni biurowej ma duży wpływ na wydajność pracowników. Powinna ona odpowiadać potrzebom personelu i zapewniać mu możliwość swobodnej, kreatywnej pracy bez zbędnych zakłóceń. Czy lepiej sprawdzają się tu biura typu open space, czy jednak przegrywają konkurencję z gabinetami?

Jak oszczędzić na meblach do domu?

Zapewne każdy doskonale zdaje sobie sprawę  z faktu, iż w dzisiejszych czasach nowe meble nie należą do najtańszych. Jak zatem na nich zaoszczędzić, zapewniając sobie jednocześnie stylowe wyposażenie mieszkania i pełen portfel? Są na to sposoby!

Jak oświetlić dom, by jesienią i zimą nigdy nie zabrakło nam światła?

Jesień i zima to dla wielu osób ulubione pory roku. Jest chłodniej, we wrześniu i w październiku można podziwiać kolorowe liście na drzewach, w grudniu i styczniu – rozkoszować się śniegiem. Dzień jest coraz krótszy, ale perspektywa wieczoru w ulubionym fotelu, przy kominku i z kubkiem rozgrzewającej herbaty w ręku wydaje się wszystko rekompensować. Warto jednak pamiętać, że to właśnie jesienią i zimą najwięcej osób choruje na depresję sezonową. Jednym z głównych powodów jest brak wystarczającej ilości światła. O ile nie mamy wpływu na to, jak długo słońce będzie utrzymywać się nad horyzontem, o tyle powinniśmy zadbać o oświetlenie w naszym domu.

Spełnij marzenia o idealnej choince!

Wybór odpowiedniej choinki na Święta Bożego Narodzenia to bardzo trudne zadanie. Pięknie ozdobiona i oświetlona stanowi bowiem główną dekorację domu. To dookoła niej gromadzi się cała rodzina w Wigilijny Wieczór dzieląc się opłatkiem, kolędując i rozdając prezenty. Nic więc dziwnego, że w te szczególne, przepełnione ciepłem domowego ogniska święta chcemy, by nasza choinka była idealna.

5 złych dodatków do domu, które pogarszają Twój komfort

Każdy chciałby mieszkać w możliwie najbardziej wygodnym domu. Takim, który będzie jednocześnie piękny wizualnie, ale również komfortowy w użytkowaniu. Tymczasem pewne dodatki mogą znacząco utrudnić mieszkanie w nim - o co dokładnie chodzi?

3 porady dla posiadaczy mebli z palet - jak skutecznie je czyścić?

Palety są modnym i dostępnym, a przy tym tanim materiałem z recyklingu, który daje ogromne możliwości aranżacyjne. Można między innymi zrobić z nich piękne meble do domu, na balkon lub do ogrodu. Warto dowiedzieć się, jak je czyścić i pielęgnować, aby zawsze wyglądały doskonale.

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl