Kuchnia

Cegła w kuchni - aranżacja, którą pokochacie

Cegła we wnętrzach niezmiennie od dłuższego czasu cieszy się dużym powodzeniem. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na taką aranżację an swoich powierzchniach. Ograniczeniem jest jedynie powierzchnia naszego mieszkania, domu. Cegła wygląda niezwykle dekoracyjnie zwłaszcza w kuchni. Tworzy nieziemski, bardzo ciepły klimat, który ciężko osiągnąć innymi ozdobami. Oto kilka propozycji na stylowo urządzoną kuchnię z pomocą cegły.

Kuchnia w kolorze czerni i bieli - Jak urządzić ją z głową?

Kuchnia to niezwykle ważne pomieszczenie w całym mieszkaniu. To tutaj spędzamy najwięcej swojego czasu, na przygotowanie posiłków, konsumpcję, rozmowy. Warto poświęcić chwilę przed dokonaniem remontu i zastanowić się w jakim stylu urządzić pomieszczenie. Oto kilka propozycji dla wielbicieli klasyki i elegancji w jednym. Taka kuchnią czarno-białą z pewnością zaskoczysz wszystkich swoich gości oraz samą siebie.

Przegląd najlepszych pomysłów na urządzenie czarnej kuchni

Kto z was nie marzył kiedyś o kuchni w kolorach czerni? Nadaje ona wyjątkowy charakter. To świetne rozwiązanie dla osób z mocnym charakterem, gdyż niektórych czarna kuchnia może po prostu przytłoczyć. Nie nas! Oto propozycje na najlepsze kuchnie w odcieniach czerni. Świetny pomysł na niespotykaną i bardzo nowoczesną kuchnię.

Pomysły na wykorzystanie cegieł w kuchni

Brak Ci inspiracji do stworzenie niespotykanej dotąd kuchni? Oto pomysły na zastosowanie nietypowych dodatków. Jakich? Cegła we wnętrzach w każdym wypadku wygląda nieziemsko i nadaje niezwykłego charakteru. Warto postawić, choćby na niewielkie detale z jej udziałem, a efekt będzie z pewnością niezwykły.

Kuchnia glamour: 12 eleganckich kuchni w najlepszych wydaniach

Marzyłaś od zawsze  o kuchni urządzonej w bardzo kobiecym stylu glamour? Oto pomysły na wnętrza, które pokochasz.  Kuchnia w stylu glamour stanie się Twoim ulubionym miejscem w całym domu. Czas spełnić swoje marzenia. Do dzieła!

Drewniana kuchnia: 12 pomysłów na wykorzystanie drewna w kuchni

Drewno to idealny materiał do wnętrz. Dzięki niemu twoje pomieszczenia mogą nabrać niezwykłego charakteru. Nie inaczej jest z kuchnią. To miejsce, gdzie przebywasz najczęściej, dlatego warto, aby było ono dopieszczone i wyposażone pod każdym względem. Również wizerunkowym. Oto kilka pomysłów na zastosowanie drewna w Twojej kuchni. Zajrzyj i zainspiruj się do zmian!

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja