Galerie

Trendy ogrodnicze: Pomysły na sztuczny potok w ogrodzie, w którym się zakochasz

Każdy lubi wypoczywać nad wodą, widzieć iskrzące się kropelki na jego tafli, czy słuchać szumu płynącego strumyka. Woda w ogrodzie ma niezwykle dobroczynne działanie nie tylko na psychikę człowieka, ale również na mikroklimat i służy jako miejsce życia wielu organizmów. Ta galeria bogata jest w pomysły na sztuczny potok w ogrodzie. Zachęci Cię do działania!

Oryginalne pomysły na ścieżki w ogrodzie

Projektujesz ogród? Jednym z pierwszych Twoich zadań powinno być podzielenia miejsca na poszczególne części ogrodu oraz wyznaczenie ścieżek do komunikacji. Pokazujemy najpiękniejsze pomysły, które zachęcą Cię do częstego odwiedzania Twojego otoczenia domu. Przedstawiamy 10 pomysłów na oryginalne ścieżki w ogrodzie.

Inspirujące aranżacje ogrodów przydomowych [Galeria pomysłów]

Zobacz stylowe pomysły na piękne ogrody przydomowe. Poniżej znajdziesz aranżacje roślinne do ogrodu frontowego przy wejściu oraz za domem, bajeczne projekty oczek, strumyków i kaskad, a także oryginalne pomysły na ścieżki ogrodowe. Skuś się i zajrzyj do magii ogrodów.

Odlotowe ścieżki, które dodadzą charakteru Twojemu ogrodowi

Ścieżka w ogrodzie nie zawsze musi oznaczać betonowej kostki o prostym kształcie. Powinna pasować do wielkości działki, stylu ogrodu i sposobu jej użytkowania. Inne ścieżki będą w ogrodzie typowo dekoracyjnym, a inne ogrodzie rekreacyjnym z gromadką dzieci i psem. Zobacz najciekawsze pomysły i oczaruj swoich gości odlotowymi pomysłami na ścieżki z charakterem.

Woda w ogrodzie: strumyk, oczko wodne, fontanna. Co wybierasz?

Woda ma działanie uspokajające i relaksujące,  szczególnie jeśli jej obieg zakończony jest mini fontanną. Możemy założyć staw, strumyk, oczko wodne, wodotrysk lub małą fontannę, wszystko zależy od ilości miejsca, na to przeznaczoną i oczywiście naszych preferencji. Zobacz najpiękniejsze pomysły na miejsce z wodą w Twoim ogrodzie i zgarnij masę pomysłów.

Top 10 pomysłów na ogród relaksacyjny z wodą w roli głównej

Nic tak nie poprawia nastroju i pozytywnie wpływa na  mikroklimat w ogrodzie jak woda. Niezależnie czy będzie to większy zbiornik, oczko wodne, czy sztuczny potok zakończony kaskadą, poczujesz jego dobroczynne działanie. Zobacz najpiękniejsze pomysły na ogród relaksacyjny z wodą w roli głównej.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl