Poddasze

[GALERIA PROJEKTÓW]: 12 pomysłów na mieszkanie na poddaszu

Twoje poddasze jest niewykorzytane, a obecnie stoją tam niepotrzebne rzeczy? Zamień je w część mieszkalną. Oto pomysły na aranżacje, które pokochasz!

Łazienka na poddaszu. Jak zaaranżować wnętrze marzeń?

Zastanawiasz się nad umiejscowieniem łazienki na poddaszu? Podpowiadamy jak to zrobić z gustem. Zobacz najciekawsze propozycje na aranżację łazienki na poddaszu. Trendy tego sezonu.

Duży przegląd zdjęć aranżacji wnętrz na poddaszu

Marzysz o pięknym i dużym wnętrzu ukrytym pod dachem? To świetna propozycja na urządzenie pokoju gościnnego, własnej sypialni albo łazienki. Poznaj duży przegląd zdjęć aranżacji wnętrz na poddaszu.

Proste sposoby na małe poddasze. Zaaranżuj go tak, a będziesz zachwycona!

Udało Ci się zagospodarować troche przestrzeni na poddaszu? To genialnie, teraz możesz zrobić tam świetne miejsce do relaksu, pokój dla dodatkowego gościa, garderobe, albo łazienkę. Właściwie co tylko Ci sie zamarzy. Podpowiadamy proste sposoby na małe poddasze. Zaaranżuj go tak, a będziesz zachwycona! 

Pokój na poddaszu: kilka praktycznych aranżacji

Często poddasze w naszych domach nie zostaje poprawnie wykorzystane. A to błąd, gdyż można zdziałać cuda na poddaszu. Poznaj najciekawsze pomysły na pokój na poddaszu.

Jak urządzić pokój ze skosami? 12 propozycji na modną aranżację poddasza

Masz pokój ze skosami i nie wiesz jak go urządzić? Tego typu przestrzenie to prawdziwe wyzwanie w projektowaniu, jednak mogą okazać się bardzo użytecznym i przytulnym wnętrzem. To świetne miejsce na sypialnię, pokoje dla dzieci lub garderobę. Pokoje na poddaszu mają coraz więcej zwolenników. Przyłączysz się do nich?

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl