Instrukcje

Ozdoby świąteczne ręcznie robione: Instrukcja krok po kroku, jak wykonać stylowy wieniec

Twój budżet świąteczny jest mocno ograniczony, a Ty marzysz o stworzeniu ciekawych dekoracji? Mamy na to sposób. Wykorzystaj łatwo dostępne materiały, które z pewnością masz w domu i stwórz z nich ciekawą ozdobę świąteczną. Zaczynamy!

Stylowa dekoracja w kilku krokach: przepis na świąteczną choinkę

Poznaj prosty sposób na świąteczną choinkę. To świetna ozdoba do Twojego salonu. Jest bardzo prosta i szybka do zrobienia dzięki instrukcji, a wygląda wspaniale!

Dekorujemy: własnoręcznie wykonaj kartkę świąteczną. Zaskocz swoich bliskich!

Zaskocz swoich bliskich i wyślij im kartkę na święta z własnoręcznie robioną choinką. Zobacz, jak w prosty sposób można ją zrobić samodzielnie! Uwierz, że jest to bardzo łatwe!

Łatwe, proste i piękne, czyli domowe DIY: dekoracyjne szyszki

Jak w prosty sposób stworzyć niebanalną dekorację świąteczną, wykorzystując łatwo dostępne materiały roślinne? Oto sposób. Zajrzyj, a poznasz świetny przepis na ozdobienie swojego salonu.

Wisząca dekoracja z szyszek: postaw na kreatywność tej zimy!

Święta Bożego Narodzenia to świetny czas na tworzenie różnego rodzaju dekoracji. Zebrane w jesieni dary natury w postaci szyszek, gałązek, owocków mogą posłużyć nam jako doskonały, a przede wszystkim darmowy materiał do stworzenia ciekawych ozdób do naszego domu. Oto pomysł na dekoracyjną kulę stworzoną z łatwo dostępnych materiałów. 

Dekorujemy: pomysł na zimowego bałwanka w 10 minut. Zrób to sama!

Czas na zimowe dekoracje. Poniżej prosty przepis na stworzenie zimowego bałwanka z włóczki. Dzięki instrukcji, wykonasz go w łatwy sposób krok po kroku. Zaczynamy?

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja