Inspiracje

Domy z drewna: 11 niezwykłych domów marzeń

Specjalnie dla miłośników natury, przygotowaliśmy zestawienie niezwykłych budynków marzeń. Zobacz 11 projektów domów z drewna. Chciałabyś taki mieć?

Wnętrzarskie inspiracje na 2017

Każdego roku dowiadujemy się czegoś nowego o projektach i trendach. W 2017 roku nie będzie inaczej! Dzięki podpatrzeniu znanych i dopiero wschodzących projektantów udało nam się dokonać kilku ciekawych prognoz na rok 2017. Na trendy projektowe wpływają przemysł modowy, media, technologia, a ostatnio użyteczność. Wszystkie informacje zebraliśmy w Katalogu Wnętrzarskich Inspiracji na 2017 rok.

DIY: 12 pomysłów jak udekorować dom jesienią

Przedstawiamy 12 pomysłów jak udekorować dom jesienią.  Przenieś piękne kolory jesiennej pory do swojego domu. Niech w Twoich wnętrzach zapanuje cudowny klimat. Te dekoracje zrobisz własnoręcznie!

12 nietypowych pomysłów na aranżację małej kuchni

Urządzając małe wnętrze, każdy element powinien być dokładnie zaplanowany. Tu liczy sie każdy centymetr, odpowiedni kolor materiałów i kolorów. Jeśli nie lubisz nudy, zajrzyj do naszych propozycji i zainspiruj się nietypowymi aranżacjami małej kuchni. 

12 sposobów na dekorację ściany w pokoju dziecka

Pomalowałaś i umeblowałaś pokój Twojego dziecka, ale wydaje Ci się że czegoś w nim brakuje? Czas na dekorację ściany! Przygowaliśmy świetne rozwiązania dodatki i dekoracje, które pięknie wypełnią pustą przestrzeń. Spraw, aby Twój maluch rozwijał się w przyjaznym i ciekawym otoczeniu. Garść genialnych pomysłów znajdziesz w poniższej galerii.

Drugie życie szklanych butelek. Dekoracje które zrobisz sam

Stylowe świeczniki, oryginalne flakony, a może ciekawe pojemniki na mydło w płynie? Wszystkie te dekoracyjne elementy możesz zrobić ze szklanych butelek. Zajrzyj do galerii i przekonaj sie sam.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl