Porady

5 prawdziwych faktów na temat błędów popełnianych przy urządzaniu mieszkania

Gdy urządzamy mieszkanie zależy nam na tym, aby wyeliminować jakiekolwiek błędy, które mogłyby nam się przydarzyć. Problem polega jednak na tym, że wyjątkowo często nie jesteśmy nawet świadomi ich istnienia. Warto więc zadać sobie pytanie o to, na co należy szczególnie uważać.

5 rzeczy, przez które złodziej wybierze właśnie Twój dom

Włamania do domów jednorodzinnych to ciągle bardzo poważny problem. Czasem nie trzeba nawet wyjeżdżać na miesiąc, aby skusić złodzieja. Jakich błędów należy się zatem wystrzegać, jeśli nie chce się go sprowokować.

3 porady dla posiadaczy mebli z palet - jak skutecznie je czyścić?

Palety są modnym i dostępnym, a przy tym tanim materiałem z recyklingu, który daje ogromne możliwości aranżacyjne. Można między innymi zrobić z nich piękne meble do domu, na balkon lub do ogrodu. Warto dowiedzieć się, jak je czyścić i pielęgnować, aby zawsze wyglądały doskonale.

5 zasad dobrze urządzonego ogrodu

Marzysz o pięknym ogrodzie, ale obawiasz się, że Twój brak doświadczenia sprawi, że popełnisz proste, ale niewybaczalne błędy podczas jego urządzania? Dzięki kilku wskazówkom zminimalizujesz ryzyko pomyłki.

Jak wyczyścić trudne zakamarki w domu?

Łączenia obić mebli tapicerowanych, zakamarki przy muszli klozetowej, kratki wentylacyjne, a także karnisze, wysokie szafy i inne zakamarki są trudne w utrzymaniu w idealnej czystości. Jak przystąpić do ich czyszczenia, aby dom naprawdę lśnił?

3 niezdrowe nawyki, przez które w Twoim domu mieszka więcej bakterii

Bakterie to mikroskopijnej wielkości mikroorganizmy, które są potencjalnie chorobotwórcze. Często nie zdajemy sobie sprawy, że przez swoje niezdrowe nawyki zwiększamy liczebność bakterii w naszym domu. Sprawdź, jak to się dzieje.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl