Inspiracje

Surowe dodatki do domu w stylu industrialnym

Dla wszystkich miłośników designu i oryginalnych, często surowych wnętrz przygotowaliśmy przegląd najciekawszych aranżacji. Zapraszamy do galerii, gdzie znajdziecie 11 pomysłów na genialne aranżacje do domu w stylu industrialnym. Te dodatki powinny tam się znaleźć!

12 pomysłów na dodatki do domu w stylu industrialnym. Zaskocz się!

Surowy klimat wnętrz, często przypominający opuszczone fabryki, to styl dla ludzi z charakterem. Poznaj 12 pomysłów na dodatki do domu w stylu industrialnym. Zaskocz się!

Styl industrialny we wnętrzach. TRENDY pomysły na dekoracje

Zobacz zjawiskowy i surowy styl industrialny we wnętrzach. Tylko tutaj przedstawiamy bogata galerię w najciekawsze trendy dekoracje. Super pomysły!

Styl industrialny w łazience: przegląd najciekawszych propozycji

Surowość, ograniczone w doborze dodatki, minimalizm w wystroju, stonowana kolorystyka: oto styl industrialny we wnętrzach. Jak zastosować go w łazience? Zajrzyj i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Przegląd najlepiej urządzonych salonów w stylu industrialnym

Poszukujesz ciekawego rozwiązania do swojego salonu? Pragniesz zmian? Proponujemy zastosowanie surowego, a zarazem bardzo interesującego stylu industrialnego w salonie. On odmieni Twoje wnętrze i nada mu wyrazistego charakteru.

Katalog wnętrz: Łazienka w stylu industrialnym

Styl industrialny  we wnętrzach stał się od dłuższego czasu niezwykle pożądany i ceniony. Surowy wystrój, przede wszystkim minimalizm w wykończeniu i brak zbędnych ozdób tworzy wnętrza naprawdę ciekawymi i zachęcającymi.  Warto poznać propozycje na wykończenie łazienki w stylu industrialnym. Może te rozwiązania staną się najbardziej odpowiednimi do Twojego wnętrza?

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Wybrane dla Ciebie

Aplikacja Aranżujemy.pl