Lata 60

Aranżacyjne trendy: Łazienka w stylu retro

Urządzenie łazienki w stylowy sposób to nie lada wyzwanie. Warto poważnie zastanowić się nad stylem i charakterem, bo przecież jest to miejsce najczęściej użytkowane przez domowników. Dla ceniących styl retro,  galeria przepełniona propozycjami na stylowe i bardzo przytulne łazienki w stylu retro.

Dawne lata w łazience: czyli jak ją urządzić wnętrze w stylu lat 60.

Jeśli Twoja łazienka w chwili obecnej nie prezentuje się zbyt dobrze, warto zastanowić się na jej poważnym remontem. Jaki styl wybrać, aby czuć się we wnętrzu wspaniale już od samego rana? Polecamy łazienki w stylu retro. Zajrzyj i zaczerpnij inspiracji.

Poradnik wnętrz: Aranżacje rodem z lat 60

Przemiany, które miały miejsce w latach 60. XX wieku, zapoczątkowały nie tylko rewolucję obyczajową czy rozwój najnowocześniejszych technologii, ale wpłynęły również na zmianę wystroju wnętrz. Największy wpływ na to miało rozpoczęcie masowej produkcji mebli, dzięki której mniej zamożne warstwy społeczne zapragnęły mieszkać podobnie jak bogatsi przedstawiciele społeczeństwa.

Styl szalonej dekady, czyli lata 60 w Twoim domu

Wielofunkcyjne meblościanki, stoliki o opływowych kształtach, tkaniny w abstrakcyjne wzory oraz krzesła z plastiku, stojące na jednej nodze – wszystkie te elementy znów możemy znaleźć w sklepach meblowych i z wyposażeniem wnętrz. Styl lat 60. XX wieku jest bowiem na topie. Warto więc wiedzieć, jak go wykorzystać we własnym mieszkaniu.

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja