Inspiracje

Dom marzeń: Dodatki do domu w stylu śródziemnomorskim

Zachowaj lato południowych krajów na dłużej w swoim mieszkaniu. Zobacz stylowe dodatki do domu w stylu śródziemnomorskim. Dzięki takiej aranżacji poczujesz się jakby wakacje trwały 12 miesięcy. Super!

Powiew świeżości w łazience: urządzamy w stylu śródziemnomorskim

Styl śródziemnomorski to niezwykle ciepłe, jasne, naturalne wnętrza. Warto zastosować go w swojej łazience, aby cieszyć się powiewem świeżości już od samego poranka. Oto najlepsze pomysły na łazienkę w stylu śródziemnomorskim.

Świeży powiew morza w salonie, czyli aranżacje w stylu śródziemnomorskim

Kochasz morskie klimaty? Wspomnienia z wakacji and morzem wprawiają Cię w miły zachwyt, dlatego marzysz o tym, aby przenieść choć odrobinę ciepłego klimatu do swojego domu? Oto pomysły na styl śródziemnomorski we wnętrzach. Zainspiruj się!

10 salonów urządzonych w stylu śródziemnomorskim. Boskie!

Styl śródziemnomorski to niezwykle ciepły, klimatyczne rozwiązania z charakterem. Powiew morza, jasna kolorystyka, wykorzystanie ogólnodostępnych, naturalnych materiałów sprawia, ze styl śródziemnomorski rozweseli wnętrze w nawet najbardziej pochmurny dzień. Jak urządzić salon w stylu śródziemnomorskim?

Biel i odcienie błękitu w łazience - czyli jak urządzić ją w stylu śródziemnomorskim?

Łazienka, jako najważniejsze wnętrze w naszym mieszkaniu, musi być dopracowane pod każdym względem. Dodatki, kolorystyka i wyposażenie odgrywają kluczową rolę, dlatego warto zastanowić się poważnie nad jej urządzeniem tuż przed samym remontem. Oto kilka pomysłów na połączenie bieli z jasnym błękitem. Świetny duet, który od rana wprawi Cię we wspaniały nastrój.

Kawałek nadmorskiego klimatu w domu: czyli dekoracje w stylu śródziemnomorskim

Spodobał Ci się styl śródziemnomorski, a może masz miłe wspomnienia z wakacji i chciałabyś zostawić je na dłużej. Podpowiadamy jakie dekoracje i dodatki dobrać oraz jak je urządzić, aby mieć kawałek nadmorskiego klimatu w domu.

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja