Inspiracje

Miętowe wnętrza - Galeria 10 inspiracji

Miętowe wnętrza niezmiernie są na topie od kilku sezonów wśród nowoczesnych aranżacji pomieszczeń. Co sprawia, że są tak pożądane, a zarazem niezmiernie ciepłe i wygodne? Oto kilka pomysłów na miętowe wnętrze. Rozwiązań, dodatków, aranżacji jest bardzo wiele, wystarczy jedynie dobrać odpowiednie dla swoich pomieszczeń.

Biel i odcienie błękitu w łazience - czyli jak urządzić ją w stylu śródziemnomorskim?

Łazienka, jako najważniejsze wnętrze w naszym mieszkaniu, musi być dopracowane pod każdym względem. Dodatki, kolorystyka i wyposażenie odgrywają kluczową rolę, dlatego warto zastanowić się poważnie nad jej urządzeniem tuż przed samym remontem. Oto kilka pomysłów na połączenie bieli z jasnym błękitem. Świetny duet, który od rana wprawi Cię we wspaniały nastrój.

Kuchnia w stylu śródziemnomorskim: pokazujemy jak ją urządzić

Wakacyjne wspomnienia z ciepłych krajów wprawiają Cię o niemały zawrót głowy? Możesz przenieść odrobinę wspomnień do swoich wnętrz stosując styl śródziemnomorski w swoim domu. Przebywanie, gotowanie i biesiadowanie w tako kolorowym i klimatycznym pomieszczeniu z pewnością wprawi Cię w doskonały nastrój już od samego rana. Zainspiruj się do działania!

Świeży powiew morza w salonie, czyli aranżacje w stylu śródziemnomorskim

Kochasz morskie klimaty? Wspomnienia z wakacji and morzem wprawiają Cię w miły zachwyt, dlatego marzysz o tym, aby przenieść choć odrobinę ciepłego klimatu do swojego domu? Oto pomysły na styl śródziemnomorski we wnętrzach. Zainspiruj się!

10 salonów urządzonych w stylu śródziemnomorskim. Boskie!

Styl śródziemnomorski to niezwykle ciepły, klimatyczne rozwiązania z charakterem. Powiew morza, jasna kolorystyka, wykorzystanie ogólnodostępnych, naturalnych materiałów sprawia, ze styl śródziemnomorski rozweseli wnętrze w nawet najbardziej pochmurny dzień. Jak urządzić salon w stylu śródziemnomorskim?

Romantyczne kuchnie urządzone w stylu śródziemnomorskim

Kuchnia, jako najczęściej użytkowane miejsce w całym domu musi być przede wszystkim funkcjonalna, ale również estetyczna. Jeśli kochamy morskie klimaty to jaki styl wybrać? kuchnia w stylu śródziemnomorskim będzie najlepszym rozwiązaniem.

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja