Inspiracje

Styl vintage w kuchni: Nowoczesne wnętrze z dodatkiem sprzed lat

Łączenie przeciwstawnych elementów wystroju i wyposażenia wnętrza, awangardowość, przedmioty z minionych epok i niecodzienne rozwiązania. Oto styl vintage we wnętrzach. Jak urządzić kuchnię w stylu vintage? Poznaj nasze propozycje.

Piękne i stylowe przedpokoje w stylu vintage

Przedpokój często sprawia wiele problemów podczas aranżacji. Jaki styl będzie odpowiedni? Zapoznaj się z najciekawszymi inspiracjami na pokój w stylu vintage. Takie rozwiązanie w wiejskim i bardzo sielskim stylu z pewnością przypadną Ci do gustu.

10 propozycji na mały pokój w stylu vintage

Lubisz styl vintage, ale masz mały pokój i nie wiesz jak go urządzić? Nic straconego! Przedstawiamy 10 najciekawszych propozycji na mały pokój w stylu vintage.

Łazienka w stylu retro

Z jednej strony, coraz chętniej stosujemy w aranżacji wnętrz nowoczesne rozwiązania, z drugiej strony tęsknimy za klasycznym pięknem. Odpowiedzią na potrzebę łączenia „starego z nowym” są łazienki w stylu retro – w starym stylu, ale nie przestarzałe, wpisujące się we wnętrza przedwojennych kamienic, ale sprawdzające się również w nowych domach.

Salon Vintage - 13 inspirujących pomysłów na urządzenie fajnego salonu

Czujesz nostalgię do dawnych trendów z wieku XX. Zobacz jak świetnie można urządzić salon w stylu vintage. Przedstawiamy genialne trendy w aranżacji wnętrz dla fanów stylu retro. Poznaj 13 inspirujących pomysłów na urządzenie fajnego pokoju gościnnego.

Cudne wnętrza w stylu vintage: jakie zastosować do nich dodatki?

Specjalnie dla wielbicieli stylu vintage. Zobaczcie cudne wnętrza w tym stylu. Podpowiadamy jakie zastosować do nich dodatki? 

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja