Akcesoria i dodatki

Jak prawidłowo dbać o pościel i materac?

Pościel oraz dobrej jakości materace służyć będą w twoim domu przez wiele kolejnych lat. Warto więc wiedzieć jak poprawnie je użytkować oraz dbać o ich kondycję.

7 dodatków, o których nie pomyślisz, a mogą odmienić wnętrze mieszkania

Nie trzeba inwestować w remonty, żeby ładnie odświeżyć wnętrze. Czasami wystarczy dobrać odpowiednie dodatki, by całkowicie odmienić wystrój pomieszczenia.

6 przydatnych porad na to, jak zadbać o materac, aby służył przez lata

Materac kupujemy zwykle na wiele lat – dlatego wymaga on odpowiedniej pielęgnacji oraz konserwacji. W przeciwnym wypadku bowiem zdefasonuje się i nie będzie dobrze spełniał swojej roli. Jak zatem dbać o materac?

Aranżacje wnętrz: 5 idealnych prezentów do mieszkania

Święta Bożego Narodzenia już za moment. To zatem dosłownie ostatni dzwonek, żeby zakupić sobie lub swoim bliskim idealny prezent. Jaki praktyczny podarunek najlepiej urozmaici aranżację wnętrza?

Na co się zdecydować - rolety czy zasłony?

Przy urządzaniu domu niezmiernie ważne są wykończenia. Drobne szczegóły tworzą spójną całość i nadają wnętrzu charakter. Jednak stając przed wyborem poszczególnych elementów pojawia się nie lada dylemat. Rzecz ma się podobnie w przypadku rolet i zasłon – jedne i drugie mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Na którą opcję lepiej się zdecydować? Która wypadnie korzystniej w twoim wnętrzu? Oceń sama.

Domowe sprzęty, które mogą stać się śmiertelną pułapką. Zobacz, co może Ci grozić!

Wydawać by się mogło, że dom to miejsce w stu procentach bezpieczne. Niestety nie jest to prawdą. Znajdują się w nim bowiem sprzęty, które mogą stać się śmiertelną pułapką dla Ciebie i Twoich bliskich!