Akcesoria i dodatki

Na co zwrócić uwagę kupując firanki na święta - praktyczne wskazówki.

Przygotowania do świąt to czas, gdy każdy szczegół wnętrza domu nabiera wyjątkowego znaczenia. Firanki stanowią subtelny element dekoracyjny, który może nadać pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. W niniejszym artykule przedstawimy praktyczne wskazówki, na które zwrócić uwagę podczas zakupu świątecznych firan.

Czarne listwy przypodłogowe jako wyrazisty element wykończenia

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie listwy przypodłogowe najlepiej pasują do twojego wnętrza? Wybór koloru i stylu listew przypodłogowych może być kluczowy dla całościowego wyglądu twojego domu. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej czarnym listwom przypodłogowym. Sprawdź polecane czarne listwy przypodłogowe: https://decorsystem.com.pl/czarne-listwy-przypodlogowe,c325.html

Dlaczego warto zdecydować się na poduszki dekoracyjne w salonie?

Poduszki dekoracyjne to jeden z najlepszych sposobów na dodanie ozdobnego koloru, wzoru i tekstury do pokoju. Mogą być również używane do dekorowania, dlatego też są często używane na kanapach i krzesłach. Dodatkowo łatwo je wymienić, jeśli chcesz uzyskać nowy, świeży wygląd.

Pralko-suszarka: czy się opłaca?

Czyste i suche ubrania w godzinę? To możliwe za sprawą pralko-suszarki. Tego typu sprzęt podbija serca Polaków i coraz częściej gości w naszych domach. Czy to się jednak opłaca i czy użytkowanie pralki z funkcją suszenia jest kosztowne? Odpowiadamy!   

Taśma LED do sypialni - jaką wybrać?

Sypialnia kojarzy się z samymi miłym chwilami - relaksem i snem, dzięki którym możemy się zregenerować. Ogromne znaczenie ma zastosowane w tym pomieszczeniu oświetlenie. Pod tym względem na szczególną uwagę zasługuje taśma LED. Jaką wybrać?

Z firankami czy bez?

Mamy już chyba za sobą okres minimalistycznych trendów, czasy bez firan oraz zasłon w domach minęły bezpowrotnie. I całe szczęście, ponieważ dom bez firan i zasłon jest zimny, bez przyjemnego wyrazu.