Akcesoria i dodatki

Dlaczego warto zdecydować się na poduszki dekoracyjne w salonie?

Poduszki dekoracyjne to jeden z najlepszych sposobów na dodanie ozdobnego koloru, wzoru i tekstury do pokoju. Mogą być również używane do dekorowania, dlatego też są często używane na kanapach i krzesłach. Dodatkowo łatwo je wymienić, jeśli chcesz uzyskać nowy, świeży wygląd.

Pralko-suszarka: czy się opłaca?

Czyste i suche ubrania w godzinę? To możliwe za sprawą pralko-suszarki. Tego typu sprzęt podbija serca Polaków i coraz częściej gości w naszych domach. Czy to się jednak opłaca i czy użytkowanie pralki z funkcją suszenia jest kosztowne? Odpowiadamy!   

Taśma LED do sypialni - jaką wybrać?

Sypialnia kojarzy się z samymi miłym chwilami - relaksem i snem, dzięki którym możemy się zregenerować. Ogromne znaczenie ma zastosowane w tym pomieszczeniu oświetlenie. Pod tym względem na szczególną uwagę zasługuje taśma LED. Jaką wybrać?

Z firankami czy bez?

Mamy już chyba za sobą okres minimalistycznych trendów, czasy bez firan oraz zasłon w domach minęły bezpowrotnie. I całe szczęście, ponieważ dom bez firan i zasłon jest zimny, bez przyjemnego wyrazu.

Jak wygląda uprawa sukulentów w doniczkach?

Sukulenty to niezwykle bogata grupa roślin, która należy do wielu rodzin botanicznych. Rośliny te wykazują się umiejętnością gromadzenia wody w liściach, łodygach czy też korzeniach. Rosną one w dalekich częściach świata, w których występują niekorzystne warunki środowiska. Mają podobne do siebie kształty, zazwyczaj posiadają mięsiste liście albo łodygi, czy też jedno i drugie. Sukulenty polecane są zwłaszcza osobom, które nie mają zbyt dużej ilości czasu na pielęgnacje roślin, gdyż nie są one zbyt wymagające. Aby rozpocząć ich uprawę w doniczce, nie trzeba posiadać ogromnej wiedzy ogrodniczej, wystarczy znać podstawy zasad uprawy sukulentów w warunkach domowych

Domowe sprzęty, które mogą stać się śmiertelną pułapką. Zobacz, co może Ci grozić!

Wydawać by się mogło, że dom to miejsce w stu procentach bezpieczne. Niestety nie jest to prawdą. Znajdują się w nim bowiem sprzęty, które mogą stać się śmiertelną pułapką dla Ciebie i Twoich bliskich!