Akcesoria i dodatki

Jak prawidłowo dbać o pościel i materac?

Pościel oraz dobrej jakości materace służyć będą w twoim domu przez wiele kolejnych lat. Warto więc wiedzieć jak poprawnie je użytkować oraz dbać o ich kondycję.

Na co się zdecydować - rolety czy zasłony?

Przy urządzaniu domu niezmiernie ważne są wykończenia. Drobne szczegóły tworzą spójną całość i nadają wnętrzu charakter. Jednak stając przed wyborem poszczególnych elementów pojawia się nie lada dylemat. Rzecz ma się podobnie w przypadku rolet i zasłon – jedne i drugie mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Na którą opcję lepiej się zdecydować? Która wypadnie korzystniej w twoim wnętrzu? Oceń sama.

6 przydatnych porad na to, jak zadbać o materac, aby służył przez lata

Materac kupujemy zwykle na wiele lat – dlatego wymaga on odpowiedniej pielęgnacji oraz konserwacji. W przeciwnym wypadku bowiem zdefasonuje się i nie będzie dobrze spełniał swojej roli. Jak zatem dbać o materac?

Kilka sprawdzonych trików na to, jak wybrać idealny materac

Kupno materaca nie jest wbrew pozorom łatwym zadaniem, wszak powinien on być dopasowany pod każdym względem. Służy nam przez wiele lat, zatem nie wybieramy pierwszego lepszego egzemplarza – trzeba to zrobić mądrze. Przedstawiamy 3 niezawodne podpowiedzi, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

Prawidłowo oświetlone mieszkanie - sprawdzone rady

Zapewne nikomu nie trzeba przypominać, iż odpowiednie oświetlenie poszczególnych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu, jest kwestią niezwykle istotną. Jedne żarówki idealnie sprawdzą się w łazience, inne zaś będą odpowiednie do kuchni. Przyznać trzeba, iż producenci oferują nam tak różne barwy światła, że łatwo się w tym pogubić. Gdy jednak przeczytasz nasz tekst, bez problemu dobierzesz najlepsze oświetlenie do Twojego mieszkania!

Materac – zadbaj o niego należycie!

Często nie zwracamy zbytniej uwagi na pielęgnowanie i konserwację materaca. To jednak spory błąd. Wszak materac może się odkształcić, stracić świeżość i elastyczność. Na szczęście znamy kilka niezawodnych i sprawdzonych sposobów na to, by materac pozostawał w idealnym stanie przez długie lata. Wypróbuj je w domu i przekonaj się, że to nic trudnego!