Galerie

Stylowe domki dla ptaków: top 10 najlepszych budowli

Lubisz słuchać śpiewu ptaków o poranku? Nic prostszego, zbuduj dla nich domek. Zyskasz nie tylko Ty, ale głównie ptaki, które dostaną schronienie i miejsce do rozwoju. Zobacz zestawienie najlepszych domków dla ptaków. Te oryginalne zdjęcia na pewno zainspirują Cię do wykonania genialnych budowli!

Trendy 2020: 10 propozycji na stylowe meble ogrodowe

Sezon ogrodowy w pełni. Lato to czas grillów, spotkań,  wspólnych posiłków z rodziną i przyjaciółmi. Spraw, aby miło zapamiętali te chwile. Poznaj najnowsze propozycje na stylowe meble ogrodowe i zainspiruj się. TOP TREND!

Trendy: Stylowe pomysły na donice do Twojego ogrodu

Nie masz za dużo miejsca w ogrodzie, albo Twoje rośliny nie wytrzymują upałów? Świetnym pomysłem jest wykorzystanie donic. Wyglądają bardzo stylowo, a przy okazji są mobilne, więc w łatwy sposób możesz dokonywać zmian w ich usytuowaniu. Poznaj zestawienie oryginalnych pomysłów na donice do ogrodu. Polecamy!

11 stylowych dodatków i ozdób, które MUSISZ mieć w swoim ogrodzie

Stylowe dodatki o zdoby, które po prostu muszą się znaleźć w Twoim ogrodzie. Fantastyczne! 

Kompozycje z iglaków i roślin zimozielonych- ozdoba ogrodu przez cały rok!

Ogród to wizytówka domu, ważne jest, więc, aby był zadbany przez cały rok. Dzięki kompozycjom z iglaków i roślin zimozielonych Twoja posesja będzie wyglądać elegancko i stylowo. Jest to też świetny pomysł na ogród dla ludzi zapracowanych, ponieważ jest niewymagający większej obsługi i pracy przy nim.  Zobacz galerię bogata w inspiracje!

15 prostych sposobów na efektowne ozdoby w ogrodzie

Ogród to miejsce, w którym wypoczywamy nie tylko w za dnia, ale i wieczorem. Spraw, aby piękny klimat potrwał dłużej i zaaranżuj przestrzeń z pomocą genialnych dekoracji. Cudowne lampiony, wiszące ozdoby, donice z kwiatami, wszystko to tworzy genialną atmosferę, w której chcesz przebywać bez końca.  Zjawiskowe!

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja