Ogród

5 zasad dobrze urządzonego ogrodu

Marzysz o pięknym ogrodzie, ale obawiasz się, że Twój brak doświadczenia sprawi, że popełnisz proste, ale niewybaczalne błędy podczas jego urządzania? Dzięki kilku wskazówkom zminimalizujesz ryzyko pomyłki.

Jakie prace powinnaś przeprowadzić na działce?

Koniec lata i początek jesieni to pracowity czas dla wszystkich działkowców. Trzeba zabezpieczyć bowiem wszystkie rośliny przed nadchodzącą niepogodą, a zwłaszcza przed mrozami. Sprawdź, jakie prace obowiązkowo trzeba przeprowadzić w tym okresie na swojej działce.

Jak pozbyć się pszczół z przydomowego ogrodu?

Pszczoły to bardzo pożyteczne owady, zapylające kwiaty oraz produkujące miód. Niemniej niekoniecznie będziemy chcieli mieć ich rój w swoim przydomowym ogrodzie, zwłaszcza jeśli mamy dzieci, które często bawią się na świeżym powietrzu. Jak pozbyć się pszczół z ogrodu?

5 roślin na jesień i zimę - które są najlepsze dla polskich temperatur?

Połowa września to moment, w którym na balkonach i w ogrodach przydomowych przekwitają sezonowe kwiaty. Jakie rośliny będą najlepsze na jesień i zimę? Którym gatunkom niestraszne są polskie temperatury i kapryśna pogoda?

5 idealnych roślin do domu na jesienne i zimowe dni

Jesień i zima to trudne okresy dla naszych roślin. Nie powinniśmy się jednak zniechęcać i całkowicie rezygnować z ich posiadania! Mają one bowiem cudowne właściwości zdrowotne i pięknie zdobią nasze mieszkania.

5 popularnych gatunków kwiatów, które zakwitną późną jesienią i zimą

Z kwitnięciem kwiatów kojarzy nam się przede wszystkim wiosna – to wówczas przecież natura budzi się do życia i wszystko zakwita. Wiemy również, że kwieciste łąki umilają nam letnie dni i wieczory – ale co z jesienią i zimą? Okazuje się, że są to pory roku, w których również kwitną popularne rośliny – jakie na przykład?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl