Industrialny

Czym charakteryzuje się styl industrialny? Jak urządzić wnętrze w stylu industrialnym?

Styl industrialny pojawił się w latach 50. XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Jego powstanie było bezpośrednio związane z panującą w Ameryce recesją, która sprawiła, że wiele zakładów przemysłowych upadło. Pustoszejące obiekty przemysłowe zaczęli zajmować artyści, którzy urządzali je za pomocą przypadkowych mebli i dodatków. Nie niszczyli pozostałości po przemyśle, dając początek industrializmowi.

12 pomysłów na dodatki do domu w stylu industrialnym. Zaskocz się!

Surowy klimat wnętrz, często przypominający opuszczone fabryki, to styl dla ludzi z charakterem. Poznaj 12 pomysłów na dodatki do domu w stylu industrialnym. Zaskocz się!

Katalog wnętrz: Łazienka w stylu industrialnym

Styl industrialny  we wnętrzach stał się od dłuższego czasu niezwykle pożądany i ceniony. Surowy wystrój, przede wszystkim minimalizm w wykończeniu i brak zbędnych ozdób tworzy wnętrza naprawdę ciekawymi i zachęcającymi.  Warto poznać propozycje na wykończenie łazienki w stylu industrialnym. Może te rozwiązania staną się najbardziej odpowiednimi do Twojego wnętrza?

Styl industrialny: 9 salonów marzeń urządzonych w tym stylu

Surowy styl industrialny kryje w sobie naturalne piękno. Minimalizm, duże powierzchnie, wysokie sufity, brak zbędnych dekoracji i ozdób to cechy charakterystyczne. Salon urządzony w stylu industrialnym to świetne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób ceniących wygodę, porządek i ład przestrzenny. Przedstawiamy kilka propozycji na styl industrialny w salonie. Zainspiruj się do zmian w swoim domu.

Projekty i aranżacje kuchni w stylu industrialnym

Prosty i zarazem oszczędny w formie i wykorzystywanym materiale styl industrialny na dobre zagościł w wnętrzach. Prezentuje się niezwykle efektownie i z łatwością nadaje pomieszczeniu mocny i wyrazisty charakter. Nie inaczej dzieje się w kuchni. Inspiracja na aranżację kuchni w stylu industrialnym jest mnóstwo. Minimalistyczne wyposażenie i dodatki sprawią, że miejsce przygotowywania posiłków stanie się centralnym punktem an mapie Twojego domu.

Przegląd najlepiej urządzonych salonów w stylu industrialnym

Poszukujesz ciekawego rozwiązania do swojego salonu? Pragniesz zmian? Proponujemy zastosowanie surowego, a zarazem bardzo interesującego stylu industrialnego w salonie. On odmieni Twoje wnętrze i nada mu wyrazistego charakteru.

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja