Pralko-suszarka: czy się opłaca?

Czyste i suche ubrania w godzinę? To możliwe za sprawą pralko-suszarki. Tego typu sprzęt podbija serca Polaków i coraz częściej gości w naszych domach. Czy to się jednak opłaca i czy użytkowanie pralki z funkcją suszenia jest kosztowne? Odpowiadamy!   

3 sposoby rozwiązywania problemów z automatyczną suszarką do ubrań

Suszarka do ubrań jest świetną metodą na zyskanie większej ilości czasu. Za jej pomocą bez żadnego wysiłku osuszymy nasze ubrania, których już nigdy nie będziemy musieli wieszać na uciążliwych sznurkach. Nie oznacza to jednak, że automatyczna suszarka zawsze będzie działała perfekcyjnie – z czasem w jej pracy będziemy mogli zauważyć pewne problemy. Właśnie dlatego dzisiaj przyjrzymy się, co należy zrobić w takiej sytuacji. 

Odśwież wnętrza w swoim domu - wybierz uchwyty do mebli!

Aranżując nasze domowe wnętrza, warto pamiętać, że nawet najdrobniejsze detale mogą sprawić, że efekt będzie zachwycający i w pełni spełniający nasze wyobrażenia. Uchwyty meblowe to mały, ale niezwykle ważny element mebli kuchennych oraz tych przeznaczonych do salonu, czy sypialni. Wybierając uchwyty do szafek w naszym domu, warto poznać różne modele i spróbować odmienić wnętrza w swoim domu przy pomocy elegancko zdobionych mebli.

Jaka pościel do pokoju chłopca?

Pościel najczęściej postrzegamy jako element wyposażenia sypialni lub pokoju dziecięcego o typowo praktycznym charakterze. Jednak warto mieć świadomość tego, że pościel dla dziecka może być także elementem dekoracyjnym oraz produktem, przy pomocy którego urwis może zamanifestować swoje hobby czy zainteresowania. Jaką zatem pościel do pokoju chłopca wybrać? W poniższym artykule przedstawiamy kilka propozycji!

Sofy rozkładane – funkcjonalny mebel w każdym domu

Sofy rozkładane to meble, które nie tylko świetnie wyglądają, ale również zapewniają całodobowy odpoczynek – w dzień pozwalają podejmować gości, oddać się chwili relaksu z lekturą czy spędzić czas przy ulubionym programie telewizyjnym, natomiast w nocy zapewniają właściwe wsparcie dla kręgosłupa podczas snu. Przyjrzyjmy się popularnym modelom i funkcjom zwiększającym wygodę użytkowania na co dzień.

Jak urządzić kuchnię?

Kuchnia jest sercem całego domu. Jej urządzenie powinno być więc dobrze przemyślane. Odpowiedni układ mebli, wysokość blatów dobrana do potrzeb mieszkańców, głębokość szafek oraz dobór sprzętu AGD pozwolą urządzić to pomieszczenie funkcjonalnie.