Sprzątanie i remont

Poradnik Pani domu: Skuteczne sposoby na utrzymanie porządku w kuchni

Obecnie bardzo modna jest aranżacja mieszkań bez pełnego oddzielania kuchni od reszty pomieszczeń. Wnętrze to ma bowiem mieć charakter reprezentacyjny – i pomimo swego tradycyjnego zastosowania – stanowić wizytówkę i ozdobę mieszkania. Architekci coraz częściej projektują więc kuchnie otwarte na salon lub jadalnię. Choć aranżacja taka jest niezwykle ciekawa, wymaga ona nader dużej dbałości o porządek w kuchni, w której łatwo o zabrudzenia.

Posprzątaj kuchnię szybko i skutecznie, dzięki siedmiu prostym trikom!

Sprzątanie kuchni to zadanie, które niekiedy kosztuje nas naprawdę wiele czasu i wysiłku. Gdy jednak poznasz kilka sprytnych sposobów, z pewnością poradzisz sobie z tym znacznie łatwiej. Sprzątanie kuchni stanie się dla Ciebie odtąd przyjemnym obowiązkiem! Koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem!

Sprytne sposoby na porządek w dziecięcym pokoju

W pokoju dziecięcym z reguły trudno jest utrzymać porządek. Dzieci rozrzucają zabawki, wdeptują w wykładzinę kawałki kanapek, a także rozlewają napoje. O ile trudno jest winić dzieci za ich nieporadność i wymagać od nich, by nie brudziły podczas zabawy czy jedzenia, to można zapanować nad niektórymi aspektami i utrzymać porządek nawet w ich pokoju.

5 prostych sposobów na to, aby łazienka lśniła

Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w każdym mieszkaniu, a po jej wyglądzie łatwo można rozpoznać jak w danym domu dba się o czystość. Dlatego też wszyscy pragną, by armatura łazienkowa lśniła jak za czasów nowości – co jest jednak trudne do osiągnięcia, ponieważ naturalną koleją rzeczy z czasem ulega ona zmatowieniu. Istnieją jednak proste sposoby na to, by umieszczone w łazience sprzęty – i całe pomieszczenie – lśniło! Co możesz zrobić?

Genialne pomysły na nietypowe zastosowanie gąbki

Przedmiot zupełnie zwyczajny, używany w każdym polskim domu zarówno w kuchni, jak i łazience. Ale zaraz… przecież gąbka m mnóstwo nietypowych zastosowań! Chcesz je poznać? Przeczytaj koniecznie!

Kilka praktycznych trików, które ułatwią Ci sprzątanie

Niemal wszystkie panie domu poświęcają na sprzątanie w ciągu tygodnia od 4 do 5 godzin. Zważywszy na fakt, iż obecnie kobiety pracują nie tylko w domu, ale i poza nim, może być to dość dużo czasu. Z tego powodu panie szukają sposobów, jak sprzątać szybciej, by mieć więcej czasu dla siebie oraz dla swoich bliskich.

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl