Sprzątanie i remont

Mieszkanie alergika - jak odpowiednio o nie zadbać?

Na alergie cierpią całe rzesze Polaków. Pamiętajmy o tym, iż nasze domy czy mieszkania są prawdziwą wylęgarnią szkodliwych dla naszego zdrowia alergenów. Jeśli ten problem dotyczy Ciebie lub członków Twojej rodziny, koniecznie sprawdź, jak szybko i skutecznie się z nim uporać. Wystarczy kilka prostych sposobów, by mieszkanie stało się przyjazne dla osób borykających się z alergią.

Plama z lakieru do paznokci? Usuń ją szybko i sprawnie!

Podczas malowania paznokci łatwo o chwilę nieuwagi. W zaledwie kilka chwil może pojawić się duży problem – plama z lakieru do paznokci. Jak ją usunąć? Jak porazić sobie z tym problemem? Dowiesz się tego czytając poniższy artykuł.

Czym powinien charakteryzować się mop idealny?

Aby odpowiednio dbać o podłogi w naszym domu, przyda nam się dobry mop. Najtańsze egzemplarze możemy nabyć już za kilkanaście złotych, jednak nie zawsze są one w stanie odpowiednio spełniać swoją funkcję. Producenci oferują nam kilka rodzajów mopów – czy wiesz, który wybrać dla siebie? Jeśli nie, zapraszamy na krótki przegląd, dzięki któremu z pewnością podejmiesz właściwą decyzję, a Twoje podłogi zalśnią prawdziwym blaskiem!

Jak idealnie wyprać firanki? 5 niezawodnych sposobów!

Pragniesz, by Twoje firanki zawsze były śnieżnobiałe i pachnące? Niestety, ale na dłuższą metę jest to niemożliwe, głównie za sprawą kurzu, pary, tłuszczu, dymu tytoniowy, czy prania w zbyt wysokiej temperaturze. Jak jednak sprawić, by firanki były prawdziwymi ozdobami okien? Mamy na to pięć niezawodnych sposobów – sprawdź sama!

Jak skutecznie czyścić nietypowe zakamarki w domu?

W naszym domu jest mnóstwo zakamarków, które ciężko doczyścić. Jeżeli Ty także masz z tym problem, zapoznaj się z naszym artykułem. Przedstawiamy w nim bowiem cztery skuteczne triki pozwalające uporać się z nietypowymi miejscami i sprawić, by lśniły czystością. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Posprzątaj kuchnię szybko i skutecznie, dzięki siedmiu prostym trikom!

Sprzątanie kuchni to zadanie, które niekiedy kosztuje nas naprawdę wiele czasu i wysiłku. Gdy jednak poznasz kilka sprytnych sposobów, z pewnością poradzisz sobie z tym znacznie łatwiej. Sprzątanie kuchni stanie się dla Ciebie odtąd przyjemnym obowiązkiem! Koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem!

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Wybrane dla Ciebie

Aplikacja Aranżujemy.pl