Sprzątanie i remont

26 genialnych trików, które sprawią, że sprzątanie będzie niezwykle proste

Nie jest tajemnicą, że sprzątanie mieszkania potrafi zająć mnóstwo cennego czasu. Często nie wiemy, jak poradzić sobie z konkretnymi problemami, które natykamy doprowadzając mieszkanie do porządku. Przedstawiamy 26 sposobów na ułatwienie domowego sprzątania. Teraz poradzisz sobie ze wszystkim!

Poradnik: Jak urządzić funkcjonalne wnętrze w bloku?

W końcu się udało - wprowadzasz się na swoje wymarzone, własne “M”! W głowie masz tysiące pomysłów na to, jak urządzić swoje lokum tak, by sprytnie połączyć przyjemne z pożytecznym. W praktyce nierzadko okazuje się jednak, że początkowe założenia są albo niemożliwe do zrealizowania, albo efekt końcowy zupełnie odbiega od zamierzeń. Nie musisz jednak wybierać pomiędzy urządzeniem ładnym a użytecznym. Połącz jedno z drugim. Zobacz, jak w prosty sposób urządzić mieszkanie w bloku, wykorzystując sprytne rozwiązania.

5 prostych sposobów na to, aby łazienka lśniła

Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w każdym mieszkaniu, a po jej wyglądzie łatwo można rozpoznać jak w danym domu dba się o czystość. Dlatego też wszyscy pragną, by armatura łazienkowa lśniła jak za czasów nowości – co jest jednak trudne do osiągnięcia, ponieważ naturalną koleją rzeczy z czasem ulega ona zmatowieniu. Istnieją jednak proste sposoby na to, by umieszczone w łazience sprzęty – i całe pomieszczenie – lśniło! Co możesz zrobić?

5 sposobów na to, aby przygotować się do remontu domu

Remont całego domu to poważne, szeroko zakrojone przedsięwzięcie, pochłaniające dużo czasu i środków finansowych. Trzeba się do niego solidnie przygotować, aby wszystkie prace przebiegły według założonego planu i zmieściły się w kosztorysie.

Technologia w służbie ubrań – jak prać, aby zachować jakość odzieży?

Zakup nowego ubrania zazwyczaj wywołuje uśmiech na twarzy. Lubimy nosić nowe rzeczy, ale często obawiamy się, jak nasze nabytki będą wyglądać po praniu. Na szczęście nowoczesne pralki mają wiele udogodnień, które pozwalają odpowiednio zadbać o ubrania.

Kurz w domu? Zobacz skuteczne metody na to, by nie osiadał na meblach

O tym, że kurz nie jest korzystny dla naszego zdrowia wie chyba każdy i nie trzeba nikomu o tym przypominać. Składa się bowiem z ziarenek piasku, ziemi, ludzkiego, złuszczonego naskórka, a także innych, drobnych, sproszkowanych cząstek – wszystko to razem szkodzi zwłaszcza alergikom, powodując uczulenia, jednak osłabia również drogi oddechowe zdrowych osób. Istnieje jednak kilka sposobów, by nie gromadził się tak uporczywie na meblach. Co robić?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl