Sprzątanie i remont

Jak pozbyć się z domu mrówek?

Mrówki w domu czy w mieszkaniu są poważnym problemem, któremu trudno zaradzić. Sprawdź, jak wyeksmitować ze swojego domu nieproszonych gości, liczonych często w tysiącach.

Jak skutecznie odstraszyć muszki owocówki?

Muszki owocówki to prawdziwe letnie przekleństwo. Na szczęście, pozbycie się ich wcale nie musi być trudne, a do tego nie wymaga od nas ponoszenia wysokich kosztów.

5 niepozornych przedmiotów z którymi masz styczność, a są najbrudniejsze w domu

Każdy stara się utrzymywać w domu czystość – wiemy doskonale, że zarazki i bakterie są przyczyną różnych chorób. Niestety, każdy też ma w swoim domu przedmioty, które już po kilkukrotnym użyciu są ich siedzibą, a mimo wszystko jeszcze przez jakiś czas je trzymamy. Które rzeczy, z jakimi mamy styczność, są najbrudniejsze w domu?

5 niepozornych błędów, przez które sprzątanie ciągnie się w nieskończoność

Wydaje Ci się, że sprzątanie to prawdziwe przekleństwo, jakbyś się bowiem nie starała, zabiera Ci więcej czasu niż planowałaś, a efekt końcowy trudno uznać za satysfakcjonujący? Cóż, wiele wskazuje na to, że sama się do tego przyczyniasz i to nawet pomimo tego, że popełniasz jedynie niepozorne błędy.

Jak domowym sposobem pozbyć się pleśni z domu?

Pleśń to bardzo uporczywy i nieestetyczny problem – w dodatku jest groźna dla zdrowia. Pojawia się przede wszystkim w miejscach narażonych na oddziaływanie wilgoci, czyli w kuchni, łazience czy piwnicy. Jak się jej skutecznie pozbyć?

Te miejsca w domu są najbardziej narażone na bakterie, brud i kurz - ich nie unikaj!

Brud, bakterie, kurz – chociaż chcemy, żeby nie było ich w naszych domach i mieszkaniach, niestety w niektórych miejscach bardzo lubią się zagnieżdżać. Gdzie najchętniej? Poznaj sześć miejsc często (i zupełnie niesłusznie) pomijanych w czasie sprzątania!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl