Sprzątanie i remont

Wszystko co musisz wiedzieć o tynku dekoracyjnym - jak go wykorzystać?

Beton jest ciekawym elementem zdobniczym we wnętrzach utrzymanych w stylu industrialnym i minimalistycznym. W wielu aranżacjach można zastąpić go tynkiem dekoracyjnym, który wygląda niczym surowy beton. Co ważne, jeśli wygląd ścian znudzi się, tynk można szybko przemalować i zmienić wygląd całego pomieszczenia.

Jakie gniazda i włączniki elektryczne wybrać?

W sklepach można znaleźć szeroki wybór gniazdek elektrycznych i włączników. Kupi się w nich gniazda kolorowe, matowe, ozdobne, minimalistyczne i w fantazyjnych ramkach. Przy wyborze konkretnego modelu należy jednak sprawdzić, czy został wyprodukowany przez renomowaną firmę oraz czy posiada znak CE. Istotne jest również przeznaczenie konkretnego typu gniazdka lub włącznika.

Kilka praktycznych porad, o których należy pamiętać, gdy planujesz odnowić wygląd kuchni

Jeśli zdarza nam się patrzeć na kuchnię i zastanawiać się nad tym, czy nie pora coś w niej zmienić, nadchodzi czas, by ją odświeżyć. Warto pamiętać, że nowy wygląd można jej nadać dzięki kilku prostym i szybkim zabiegom, które dodatkowo nie kosztują wiele. Dzięki nim kuchnia może stać się niemalże innym pomieszczeniem.

Kilka praktycznych trików, które ułatwią Ci sprzątanie

Niemal wszystkie panie domu poświęcają na sprzątanie w ciągu tygodnia od 4 do 5 godzin. Zważywszy na fakt, iż obecnie kobiety pracują nie tylko w domu, ale i poza nim, może być to dość dużo czasu. Z tego powodu panie szukają sposobów, jak sprzątać szybciej, by mieć więcej czasu dla siebie oraz dla swoich bliskich.

Skuteczne metody, które pomogą Ci pozbyć się brzydkich zapachów w domu

Zapachy w domu zmieniają się każdego dnia. Wizyta palących gości, przypalone mleko czy nieprzyjemna woń obuwia sprawiają, że przebywanie we własnym domu może stać się mało komfortowe. Poznaj sprawdzone metody na przyjemny zapach we wnętrzach mieszkania.

Proste i skuteczne metody na usuwanie plam ze ścian

Pośpiech w kuchni czy zwariowane zabawy gromadki dzieci – wystarczy moment nieuwagi, by na ścianie pojawiła się brzydko wyglądająca plama. Pomyśleli o tym producenci farb, którzy oferują szeroką gamę produktów odpornych na wszelkie zanieczyszczenia. Co jednak, gdy uporczywa plama zagościła na ścianie lub tapecie i trudno się jej pozbyć? Skorzystaj z poniższych rozwiązań.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl