Kuchnia

Jak wybrać dobrą zmywarkę do zabudowy? Poznaj najważniejsze cechy sprzętów

Zmywarka to niezastąpione urządzenie w każdej kuchni, które znacznie ułatwia codzienne zmywanie naczyń. Jeśli planujesz zakup zmywarki do zabudowy, warto zastanowić się nad kilkoma cechami wspomnianych urządzeń, aby wybrać sprzęt, który spełni Twoje wymagania. W tym artykule przedstawimy parametry zmywarek, ich zalety oraz funkcje, które warto wziąć pod uwagę.

Jak wybrać lodówkę side by side? Poradnik i polecane modele

Wybór lodówki side by side to niełatwe zadanie. Oprócz ceny ma znaczenie również funkcjonalność sprzętu oraz takie parametry, jak wymiary czy klasa energetyczna. W tym artykule dowiesz się, na co zwracać uwagę przy wyborze idealnej chłodziarki side by side i poznasz modele cieszące się największą popularnością. Przeczytaj już teraz!

Jaka jest różnica między zlewem wpuszczanym a nakładanym?

Planujesz gruntowny remont kuchni i zastanawiasz się nad wymianą zlewu? Nie znasz się jednak na różnicach poszczególnych rozwiązań, które oferują sklepy? Jeśli tak, to poniższy tekst powinien udzielić Ci kilku cennych wskazówek na temat tego, jaka jest różnica między zlewem wpuszczanym a nakładanym? Zapraszamy do lektury.

Płyta indukcyjna i zintegrowany okap: idealne połączenie do małych kuchni

Płytę indukcyjną i zintegrowany okap wykorzystać można w każdej kuchni, bez względu na rozmiar i typ pomieszczenia. To rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w tradycyjnych kuchniach, jak i aneksach kuchennych oraz bardzo modnych ostatnio wyspach kuchennych. Czym się charakteryzuje i jak dokładnie działa taki okap? Podpowiadamy!   

Jak urządzić kuchnię?

Kuchnia jest sercem całego domu. Jej urządzenie powinno być więc dobrze przemyślane. Odpowiedni układ mebli, wysokość blatów dobrana do potrzeb mieszkańców, głębokość szafek oraz dobór sprzętu AGD pozwolą urządzić to pomieszczenie funkcjonalnie.

Wyposażenie kuchni - wolnostojące czy do zabudowy?

Miejsce na akcesoria kuchenne, do przechowywania żywności, ale i jej przygotowywania powinno być zaplanowane w bardzo przemyślany sposób. Zanim jednak zaczniesz zastanawiać się, gdzie umieścisz naczynia kuchenne i przyprawy, musisz rozstrzygnąć podstawowy dylemat, czy stawiasz na kuchnię w zabudowie czy wolnostojący sprzęt AGD.