Łazienka

Remont łazienki - wymiana baterii

Remont łazienki jest jedną z najczęściej zgłaszanych potrzeb związanych z ulepszeniem domu. Perspektywa dotyczy generalnie instalacji nowej poprawy funkcjonalności, wymiany urządzeń sanitarnych, rozbudowy przestrzeni i modernizacji wyglądu wnętrz.

Pralko-suszarka: czy się opłaca?

Czyste i suche ubrania w godzinę? To możliwe za sprawą pralko-suszarki. Tego typu sprzęt podbija serca Polaków i coraz częściej gości w naszych domach. Czy to się jednak opłaca i czy użytkowanie pralki z funkcją suszenia jest kosztowne? Odpowiadamy!   

Na co zwrócić uwagę, wybierając umywalkę nablatową?

Umywalki nablatowe cieszą się od kilku sezonów niesłabnącą popularnością. Wiąże się to z faktem, że są wygodne w użytkowaniu, wyjątkowo estetyczne oraz dostępne w wielu kształtach i kolorach. Tego typu umywalkę możesz łatwo dopasować do wystroju wnętrza swojej łazienki, a sposób jej montażu pozwala zaoszczędzić miejsce na blacie na przybory kosmetyczne. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, wybierając umywalkę nablatową, jakie rodzaje są dostępne na rynku oraz o jakich akcesoriach nie zapomnieć przy jej zakupie.

Nowocześnie zaaranżowana łazienka z polską marką Mexen!

Łazienka, tak jak każde pomieszczenie w Twoim domu, powinna być dobrze zaaranżowana i zachwycać swoim wnętrzem, spędzamy w niej dużo czasu, przygotowując się do wyjścia do pracy czy kiedy szykujemy się na wyjście z domu w piątkowy wieczór. Co więcej, nowoczesne wyposażenie łazienki pozwala na większą swobodę podczas projektowania swojego wymarzonego wnętrza. Dlatego, jeśli projektujemy nasz dom w nowoczesnym stylu i potrzebna jest nam armatura łazienkowa o niezwykle wysokiej jakości oraz o atrakcyjnym designie, to powinniśmy zobaczyć ofertę polskiej marki Mexen.

Wybieramy stelaż podtynkowy: na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Estetyczny, funkcjonalny, nie angażujący wizualnie i łatwy w utrzymaniu czystości – to tylko jedne z wielu zalet stelaża podtynkowego. To obecnie popularne rozwiązanie w nowo urządzanych i remontowanych łazienkach. Na co zwrócić uwagę przy wyborze stelaża podtynkowego? Jakie parametry są ważne? Podpowiadamy.

Urządzasz łazienkę? Z nami stworzysz indywidualny design

Wieczorem padasz ze zmęczenia, ale rano chcesz czuć się pełen energii? Jesteś fanem nowoczesnego designu i marzysz o łazience, w której stworzysz swój własny styl? Pomocne w tym będzie rozwiązanie typu Rainjoy - deszczownice sufitowe firmy Jaquar.