Porady

Nowoczesne meble kuchenne - trendy i inspiracje na rok 2018

Kuchnia od dawna nie jest już jedynie pomieszczeniem użytkowym – estetyka stała się równie ważna co funkcjonalność i ergonomia. Nieustanna ewolucja aranżacji kuchennych i coraz ciekawsze propozycje producentów wyposażenia sprawiają, że trendy również się zmieniają. W 2018 roku czeka nas kilka interesujących zmian – w kuchniach zagości więcej oryginalnego wzornictwa i stonowanych barw. Sprawdźmy zatem czym inspirować się w obecnym roku przy aranżowaniu kuchni.

Postaw na nowoczesne meble z funkcją relaks

Wybór mebli do salonu jest sprawą bardzo ważną. To od nich zależy wygląd wnętrza oraz nasze samopoczucie. Wygodne fotele i kanapy to gwarancja wypoczynku po ciężkim dniu. Chcesz się nim nacieszyć? Odkryj zalety mebli z funkcją relaks!

Komfortowa i ponadczasowa: jak wybrać kanapę na długie lata

17 lat – średnio tyle lat spędzamy siedząc na sofie, warto więc porządnie przemyśleć jej zakup. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji dziesiątki kanap w różnych kształtach i z różnymi funkcjami. Poniższy artykuł z pewnością pomoże znaleźć ten właściwy model.

Bolesławiec – ceramika z charakterem!

Podobno jemy również oczami, a jeśli tak, to estetyka podawanego dania ma przeogromne znaczenie. To właśnie dlatego tak często decydujemy się na kupno zastawy do serwowania dań i przeznaczamy na nią nie małą część naszego budżetu. Warto zatem zastanowić się przed zakupem określonego produktu, by podjąć decyzję, której nie będziemy żałować.

Poradnik: Jak łatwo i po kosztach odnowić starą kanapę?

Aktualnie trwa moda na nadawanie starym meblom nowego życia. To znakomite, proekologiczne rozwiązanie pozwalające na oszczędzenie pieniędzy. Po co bowiem kupować nowy egzemplarz, kiedy możesz odmienić mebel, który już posiadasz? W jaki sposób to zrobić? Wystarczy tylko wymienić tkaninę obiciową! Przeczytaj nasz poradnik, by dowiedzieć się, jak to zrobić!

Posprzątaj kuchnię szybko i skutecznie, dzięki siedmiu prostym trikom!

Sprzątanie kuchni to zadanie, które niekiedy kosztuje nas naprawdę wiele czasu i wysiłku. Gdy jednak poznasz kilka sprytnych sposobów, z pewnością poradzisz sobie z tym znacznie łatwiej. Sprzątanie kuchni stanie się dla Ciebie odtąd przyjemnym obowiązkiem! Koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem!

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl