Porady

Tropikalne upały. Jak radzić sobie z nimi, przebywając w mieszkaniu?

Jeszcze kilkanaście lat temu letnie upały nie były tak dokuczliwe jak dziś. Aktualnie jednak słupki rtęci sięgają niekiedy bardzo wysoko. My zaś musimy sobie z tym faktem jakoś radzić. W pracy często mamy klimatyzację, w domu zaś jesteśmy jej pozbawieni. Chcesz wiedzieć, jak radzić sobie z wielkimi upałami? Koniecznie przeczytaj nasz poradnik! Znajdziesz tu pięć znakomitych sposobów na to, jak sobie pomóc!

Wysokie temperatury? Możesz zmniejszyć je w swoim mieszkaniu w czasie upałów! Poradnik.

Zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę z faktu, iż gdy słupek rtęci gwałtownie rośnie, trudno jest wytrzymać w mieszkaniu ze względu na temperaturę, jaka w nim panuje. Lecz mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Możesz bowiem z powodzeniem obniżyć ją o kilka stopni, gdy zastosujesz się do naszych rad. Zapraszamy do lektury!

Drzwi wejściowe w bloku - sposób na wyróżnienie się!

Mieszkanie w bloku narażone jest na mnóstwo hałasów z zewnątrz. Sąsiedzi wychodzą i wracają o różnych porach, nieraz zdarzy się impreza, która nie zawsze jest wszystkim mieszkańcom bloku na rękę. Źle dobrane drzwi sprawiają, że każdy krok czy przekręcenie klucza w zamku przenika do naszego mieszkania, burząc spokój nasz i reszty domowników.

Kolekcja Onis – stwórz klasyczne wnętrze w każdym calu

Marmury nie bez powodu stały się symbolem luksusu. Subtelne piękno lśniącego w promieniach słońca kamienia to dla wielu osób klasyczny ideał eleganckiej aranżacji. Okazuje się, że nie tak trudno go osiągnąć dzięki zastosowaniu nowoczesnej ceramiki w wystroju wnętrz.

Jak zabezpieczyć drewno w ogrodzie?

Każdy wie, że drewniane elementy wystroju ogrodu, typu: altana, pergola, domek na narzędzia i inne, są narażane na bezpośrednie oddziaływanie czynników atmosferycznych i powinny być zaimpregnowane. To, o czym się zapomina, to odpowiednie zabezpieczenie części, które zostają wkopane w ziemię. Aby uchronić drewno przed próchnicą i degradacją, impregnat może okazać się niewystarczający. Co więc zrobić?

Dobrze dobrane kolory poprawiają samopoczucie. Zobacz jakie kolory powinny dominować w kuchni

Dla wielu osób kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem w domu. Spędza się w niej wiele czasu, wykonując zwykłe czynności, rozmawiając z bliskimi, spożywając z nimi posiłki, a także relaksując się z kubkiem kawy w dłoni. Warto więc zadbać, by kuchnia była odpowiednio zaaranżowana – istotną rolę odgrywają w tej kwestii kolory.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Aplikacja Aranżujemy.pl