Porady

Poradnik: Jakie kwiaty posadzić w ogrodzie?

Letni ogród jest niczym barwny, kwiatowy raj. Nie wiesz jednak, na jakie kwiaty się zdecydować? Zapoznaj się z niniejszym artykułem, a dowiesz się jakie gatunki roślin idealnie sprawdzą się w twoim ogrodzie. Już niedługo będziesz mogła cieszyć się swoim pachnącym zakątkiem!

Problem z kwiatkami doniczkowymi? Z nami go rozwiążesz!

Uwielbiamy kwiaty w doniczkach. Jednak dość często nasze domowe egzemplarze więdną lub schną. Nie zawsze wiemy, co jest tego powodem – przez to nie potrafimy także pomóc naszym roślinom. Dlatego przedstawiamy pięć powodów obumierania roślin – sprawdź, czy któryś z nich nie dotyczy Twoich kwiatów doniczkowych!

Mieszkanie alergika - jak odpowiednio o nie zadbać?

Na alergie cierpią całe rzesze Polaków. Pamiętajmy o tym, iż nasze domy czy mieszkania są prawdziwą wylęgarnią szkodliwych dla naszego zdrowia alergenów. Jeśli ten problem dotyczy Ciebie lub członków Twojej rodziny, koniecznie sprawdź, jak szybko i skutecznie się z nim uporać. Wystarczy kilka prostych sposobów, by mieszkanie stało się przyjazne dla osób borykających się z alergią.

Plama z lakieru do paznokci? Usuń ją szybko i sprawnie!

Podczas malowania paznokci łatwo o chwilę nieuwagi. W zaledwie kilka chwil może pojawić się duży problem – plama z lakieru do paznokci. Jak ją usunąć? Jak porazić sobie z tym problemem? Dowiesz się tego czytając poniższy artykuł.

Czym powinien charakteryzować się mop idealny?

Aby odpowiednio dbać o podłogi w naszym domu, przyda nam się dobry mop. Najtańsze egzemplarze możemy nabyć już za kilkanaście złotych, jednak nie zawsze są one w stanie odpowiednio spełniać swoją funkcję. Producenci oferują nam kilka rodzajów mopów – czy wiesz, który wybrać dla siebie? Jeśli nie, zapraszamy na krótki przegląd, dzięki któremu z pewnością podejmiesz właściwą decyzję, a Twoje podłogi zalśnią prawdziwym blaskiem!

Jak tanio odmienić przestarzałą łazienkę?

Wszyscy wiemy, że remont łazienki nie należy do szybkich i tanich. Kiedy o nim myślimy przed nami roztacza się koszmarna wizja kucia ścian, kurzu w całym mieszkaniu i braku czynnej łazienki. Postaramy się przełamać ten stereotyp... bo remont łazienki nie musi oznaczać wielkich wydatków w domowym budżecie i trwać wiekami!  

Dlaczego warto?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością aranżatorów, dekoratorów i projektantów wnętrz
  • pokaż swoje aranżacje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog lub firmę

Rejestracja

Wybrane dla Ciebie

Aplikacja Aranżujemy.pl